Impreza firmowa Warszawa
Impreza firmowa Warszawa

Impreza firmowa Warszawa – czy znasz XOXO Party?


Czy planujesz zorganizować integrację pracowników z Twojej firmy? Szukasz idealnego miejsca w centrum Warszawy? W takim razie poznaj XOXO Party! Jeżeli marzy Ci się impreza firmowa, Warszawa nie zaoferuje Ci lepszego miejsca!

Impreza firmowa
Impreza firmowa

Impreza firmowa Warszawa – czy warto organizować?


Każda impreza firmowa to świetna okazja do tego, by poznać się ze współpracownikami. Na co dzień zwykle nie ma na to szansy ani czasu, gdy każdy zajmuje się własnymi zadaniami. Z pomocą przychodzą właśnie takie wydarzenia.
Impreza firmowa pomoże Wam odkryć wspólne pasje czy zainteresowania, przez co współpraca w firmie stanie się przyjemniejsza dla wszystkich.

Impreza firmowa Warszawa

Dlaczego XOXO Party?


XOXO Party to wyjątkowy lokal, położony w samym centrum Warszawy. Dzięki świetnej lokalizacji i bogatej ofercie idealnie sprawdzi się podczas wydarzeń integracyjnych każdej firmy. Będziesz się u nas dobrze bawić zarówno na wieczorowym spotkaniu, tematycznej zabawie czy klubowej imprezie tanecznej.
Aby Twoja impreza firmowa była niezapomniana, przygotowaliśmy wiele udogodnień, takich jak:
•    możliwość rezerwacji sali na wyłączność,
•    profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie klubowe,
•    catering, organizowany przez najlepsze firmy w Polsce,
•    dodatkowe atrakcje – fotobudki, pokazy, koncerty, scenografie.
Dzięki XOXO Party Twoja impreza pozostanie na długo w pamięci! Nie możemy się już doczekać pierwszej wspólnej imprezy! A Ty?

Impreza firmowa
Impreza firmowa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”