Przywitaj Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party.

Wyjątkowe świętowanie Nowego Roku

Przywitanie Nowego Roku w stylu z Klubem XOXO Party to doświadczenie, które każdy powinien przeżyć. Dzięki bogatej ofercie imprez, każdy znajdzie coś dla siebie.

Niezapomniane wydarzenia

Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party to przede wszystkim szereg niezapomnianych wydarzeń. Od spektakularnych pokazów po tematyczne imprezy - gwarantujemy, że każdy będzie się bawić do białego rana.

Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party
Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party

Wspaniała atmosfera

Klub XOXO Party to miejsce, które żyje swoim rytmem. Atmosfera, która panuje w naszym klubie podczas sylwestrowego szaleństwa, jest absolutnie niepowtarzalna i zapewni Ci wspaniałe wspomnienia na cały nadchodzący rok.

Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party
Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party

Profesjonalna obsługa

Nasz doświadczony zespół dba o to, aby każde przyjęcie na powitanie Nowego Roku w stylu z Klubem XOXO Party było wyjątkowe. Dzięki profesjonalnej obsłudze i doskonałemu zrozumieniu potrzeb naszych gości, możesz cieszyć się imprezą bez żadnych zmartwień.

Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party
Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party

Powitanie Nowego Roku z klasą

Nowy Rok w stylu z Klubem XOXO Party to coś więcej niż zwykła impreza. To szansa na powitanie nowego roku z prawdziwą klasą. Przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak niesamowite może być powitanie Nowego Roku w Klubie XOXO Party.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”