Urodziny są lepsze z Klubem XOXO Party.

Wyjątkowa lokalizacja

Klub XOXO Party położony jest w sercu miasta, co gwarantuje doskonałą dostępność dla wszystkich gości. To jedno z wielu powodów, dla których urodziny w Klubie XOXO Party są tak wyjątkowe.

Przestrzeń pełna elegancji

Nasze wnętrza to połączenie nowoczesności z klasyczną elegancją. Dzięki temu urodziny w Klubie XOXO Party nabierają wyjątkowego charakteru i pozostają w pamięci na długo.

Profesjonalna obsługa

Nasz doświadczony personel zadba o każdy szczegół Twojej uroczystości. Od momentu planowania do samej realizacji - możesz liczyć na nasze wsparcie. Dzięki temu urodziny w Klubie XOXO Party są zawsze bezstresowe i pełne radości.

Urodziny w Klubie XOXO Party
Urodziny w Klubie XOXO Party

Catering na najwyższym poziomie

Nie posiadamy własnej kuchni, ale współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Polsce. Dzięki temu możemy zaoferować różnorodne menu, które zaspokoi gusta najbardziej wymagających gości. To kolejny powód, dla którego urodziny w Klubie XOXO Party są tak wyjątkowe.

Urodziny w Klubie XOXO Party
Urodziny w Klubie XOXO Party

Zakończenie

Planując urodziny w Klubie XOXO Party, możesz być pewny, że Twoja uroczystość będzie nie tylko wyjątkowa, ale także zorganizowana na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin na swoją imprezę!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”