Twój wyjątkowy dzień urodzin w Klubie XOXO Party.

Świętuj urodziny w Klubie XOXO Party

Chcesz uczcić swoje urodziny w niezapomniany sposób? Wybierz Klub XOXO Party i ciesz się wyjątkowym dniem, który na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Atmosfera pełna magii

Klub XOXO Party to miejsce, które gwarantuje atmosferę pełną magii i radości. Nasz klub, słynący z doskonałej muzyki i przyjaznej obsługi, stanie się idealnym tłem dla Twoich urodzinowych świętowań.

Urodziny w Klubie XOXO Party
Urodziny w Klubie XOXO Party

Profesjonalna obsługa

Decydując się na organizację urodzin w Klubie XOXO Party, masz pewność profesjonalnej obsługi. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o każdy szczegół, abyś mógł bezstresowo cieszyć się swoim dniem.

Urodziny w Klubie XOXO Party
Urodziny w Klubie XOXO Party

Dzień pełen niezapomnianych wrażeń

Nie tylko zapewniamy doskonałą obsługę i atmosferę, ale również zadbamy o to, aby Twoje urodziny były dniem pełnym niezapomnianych wrażeń. Od unikalnych pokazów, przez pyszne przekąski, aż po wspaniałą muzykę - wszystko to sprawi, że Twój dzień urodzin w Klubie XOXO Party stanie się wyjątkowy.

Urodziny w Klubie XOXO Party
Urodziny w Klubie XOXO Party

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoje miejsce na urodzinowe świętowanie. Klub XOXO Party to idealne miejsce, które zapewni Ci i Twoim gościom niezapomniane chwile. Czekamy na Ciebie!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”