Imprezy firmowe organizacja
Imprezy firmowe organizacja

Imprezy firmowe – organizacja tylko w XOXO Party!

Planujesz firmową imprezę integracyjną? A może chcesz zorganizować wigilię lub jubileusz pracownika? Bez względu na okazję, warto zadbać o właściwy lokal. A czy można znaleźć coś lepszego niż XOXO Party? Tylko tutaj najlepsze imprezy firmowe i ich doskonała organizacja!

Imprezy firmowe organizacja
Imprezy firmowe organizacja

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe?

W każdym miejscu pracy trafiają na siebie ludzie, którzy w większości przypadków nie mieli ze sobą wcześniej do czynienia. Z tego powodu traktują się z rezerwą i nie darzą pełnym zaufaniem. Przekłada się to między innymi na mniej efektywną współpracę w firmie.

Jeżeli zależy Ci na tym, by Twoi pracownicy zintegrowali się ze sobą, organizuj imprezy firmowe lub zwykłe spotkania. Dzięki temu nieznane sobie wcześniej osoby będą w stanie lepiej się poznać i zawiązać dobre relacje.

Imprezy firmowe organizacja
Imprezy firmowe organizacja

Imprezy firmowe – organizacja

XOXO Party to klub, w którym wszystkie imprezy firmowe są udane, a ich organizacja przebiega sprawnie i bez problemów. Oferujemy między innymi:

·         dużą salę taneczną, z możliwością rezerwacji na wyłączność,

·         profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie,

·         catering, realizowany przez najlepszych specjalistów w Polsce,

·         dodatkowe atrakcje – pokazy, zabawy, dekoracje.

Imprezy firmowe organizacja
Imprezy firmowe organizacja

Wszystko to znajdziesz w samym centrum Warszawy – nasz klub mieści się przy ulicy Marii Konopnickiej 6. Dzięki temu Twoi pracownicy bardzo łatwo dotrą do nas nawet komunikacją miejską. Czekamy na Ciebie!

 

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Imprezy firmowe organizacja