Rozpocznij nowy rok z Klubem XOXO Party

Wyjątkowe powitanie nowego roku w Klubie XOXO Party

Rozpoczęcie nowego roku z Klubem XOXO Party to gwarancja niezapomnianego wieczoru. Zobacz, co nasz klub oferuje, aby uczynić Twoje noworoczne świętowanie wyjątkowym.

Niezapomniane świętowanie w Klubie XOXO Party

Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party to przede wszystkim atmosfera. W tym wyjątkowym dniu staramy się stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł cieszyć się zabawą i radosnym nastrojem. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, aby Twój wieczór był doskonały.

Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party
Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party

Przestrzeń na Twoją imprezę

Klub XOXO Party oferuje różnorodne przestrzenie, które mogą być dostosowane do Twojej noworocznej imprezy. Od kameralnych sal, idealnych dla mniejszych grup, po przestronne sale balowe, które pomieszczą nawet największe zespoły - u nas znajdziesz odpowiednie miejsce na powitanie nowego roku.

Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party
Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party

Świetna kuchnia

Podczas noworocznej imprezy w Klubie XOXO Party nie zabraknie pysznego jedzenia. Nasz zespół kucharzy przygotuje dla Ciebie wyjątkowe dania, które zadowolą każde podniebienie. Oferujemy zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i nowoczesne interpretacje klasycznych dań.

Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party
Noworoczna impreza w Klubie XOXO Party

Podsumowanie

Rozpoczęcie nowego roku z Klubem XOXO Party to pewność, że Twój wieczór będzie wyjątkowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach na noworoczne imprezy i zarezerwuj miejsce na swoją celebrację już dzisiaj.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”