Niezapomniane 20 w Klubie - XOXO Party zaprasza!

Twoje 20 w Klubie - XOXO Party

Planujesz obchodzić 20 urodziny w klubie? XOXO Party to doskonałe miejsce na organizację niezapomnianej imprezy. Z nami Twoje 20 w klubie stanie się niezwykłym wydarzeniem, o którym będziesz opowiadać przez lata.

20 w klubie
20 w klubie

Dlaczego warto obchodzić 20 w Klubie XOXO Party?

XOXO Party to klub, który oferuje przestrzeń do zabawy, profesjonalną obsługę i doskonałą atmosferę - idealne warunki, by Twoje 20 w klubie stało się wyjątkowym wydarzeniem. Współpracujemy z doświadczonymi DJ-ami i oferujemy catering najwyższej jakości, by Twoja impreza była nie tylko dobrze zaplanowana, ale także niezapomniana.

20 w klubie
20 w klubie

Specjalne pakiety na 20 w klubie

Świętowanie 20 urodzin w klubie to wyjątkowa okazja. W XOXO Party oferujemy specjalne pakiety dla solenizantów, które uwzględniają wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia niesamowitej atmosfery. To doskonały sposób na spędzenie swojego 20 w klubie bez martwienia się o organizację.

Podsumowanie

Jeśli planujesz swoje 20 w klubie, XOXO Party jest miejscem, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Z nami organizacja imprezy stanie się łatwa i przyjemna, a Ty będziesz mógł skupić się na świętowaniu swojego wielkiego dnia. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”