Niezapomniane Dwudzieste Urodziny w Klubie XOXO Party!

Zaplanuj Dwudzieste Urodziny w Klubie XOXO Party

Dwudzieste urodziny to wyjątkowa okazja, która zasługuje na wyjątkowe obchody. Klub XOXO Party oferuje idealne warunki do organizacji tej imprezy. Z naszą pomocą Twoje dwudzieste urodziny na pewno zostaną na długo zapamiętane!

Dwudzieste urodziny
Dwudzieste urodziny

Wyjątkowe Dwudzieste Urodziny

Dwudzieste urodziny to moment, kiedy wchodzisz w pełnoletność i zaczynasz nowy rozdział w swoim życiu. W Klubie XOXO Party dołożymy wszelkich starań, aby to była impreza, o której będziesz mówić przez wiele lat.

Dwudzieste urodziny
Dwudzieste urodziny

Organizacja Dwudziestych Urodzin

Planowanie dwudziestych urodzin może być stresujące, ale z nami nie musisz się o nic martwić. Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w każdym aspekcie organizacji imprezy - od wyboru menu po dekoracje.

Klub XOXO Party - Idealne Miejsce na Twoje Dwudzieste Urodziny

Klub XOXO Party to miejsce, które gwarantuje sukces Twoich dwudziestych urodzin. Nasza lokalizacja, atmosfera i profesjonalna obsługa sprawiają, że jesteśmy idealnym wyborem na Twoją imprezę. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”