Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Eventy firmowe w XOXO

W dzisiejszych czasach organizacja eventów firmowych jest kluczowa dla każdej firmy, która chce wyróżnić się na rynku i przyciągnąć nowych klientów. W tym celu warto zwrócić uwagę na klub XOXO Party, który oferuje doskonałą przestrzeń eventową dla firm. Niezależnie od tego, czy organizujesz bankiet, spotkanie networkingowe, czy prezentację produktu, XOXO Party zapewni idealne warunki do organizacji Twojego eventu firmowego.

Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Sala bankietowa w Warszawie

Jako jedna z największych i najlepiej wyposażonych sal bankietowych w Warszawie, XOXO Party oferuje mnóstwo miejsca dla Twojej firmy. Nasza przestronna sala bankietowa może pomieścić nawet do 400 osób, co sprawia, że jest idealnym miejscem na organizację dużych wydarzeń firmowych.

Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Profesjonalna obsługa

W XOXO Party wiemy, że organizacja eventu firmowego to wiele pracy i stresu. Dlatego nasza profesjonalna obsługa jest zawsze gotowa, aby pomóc w każdej kwestii. Od przygotowania stołów, poprzez dekoracje sali po koordynację z najlepszymi firmami cateringowymi, XOXO Party zapewnia, że Twój event firmowy będzie przebiegał bez najmniejszych problemów.

Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Doskonała oferta cateringowa

Nie musisz martwić się o jedzenie na swoim evencie firmowym. XOXO Party współpracuje z najlepszymi firmami cateringowymi, które zawsze serwują pyszne dania, dopasowane do Twojego gustu i wymagań. Nasza sala bankietowa wyposażona jest w bar, dzięki czemu możemy zaoferować szeroki wybór napojów dla Twoich gości.

Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Oprawa wizualna i dźwiękowa

XOXO Party oferuje również profesjonalną oprawę wizualną i dźwiękową Twojego eventu firmowego. Nasza sala bankietowa wyposażona jest w projektor i 14 ekranów LCD, które zapewniają doskonałą jakość obrazu podczas prezentacji i pokazów wideo. Ponadto, klub XOXO Party oferuje też scenę, co pozwala na organizację występów artystycznych czy prezentacji multimedialnych.

Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Wspaniałe miejsce na integrację

XOXO Party to również wspaniałe miejsce na integrację z pracownikami. Nasza sala taneczna i dwa duże VIP roomy pozwalają na zorganizowanie wspaniałej zabawy w towarzystwie najlepszych pracowników Twojej firmy. Dodatkowo, XOXO Party oferuje specjalne pakiety integracyjne dla firm, które chcą zorganizować w naszym klubie niezapomniane eventy.

Eventy firmowe w XOXO
Eventy firmowe w XOXO

Organizacja eventów firmowych w klubie XOXO Party to gwarancja udanej imprezy. Wysoka jakość obsługi, doskonała infrastruktura oraz wyjątkowy klimat naszego klubu sprawią, że Twój event będzie wyjątkowy i niezapomniany. W naszym klubie zadbamy o każdy szczegół, dzięki czemu możesz skupić się na swoich gościach i cieszyć się udaną imprezą. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu już dziś!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”