Catering na eventy firmowe

Catering na eventy firmowe
Catering na eventy firmowe

XOXO Party to idealne miejsce na organizację eventów firmowych, a do tego oferujemy catering na najwyższym poziomie. Nasz klub jest przestronny i nowoczesny, a nasza sala bankietowa może pomieścić nawet 500 osób. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi w Polsce, możemy zaoferować naszym klientom wykwintne dania i przekąski, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Catering na eventy firmowe
Catering na eventy firmowe

Nasza oferta cateringowa jest bardzo zróżnicowana i elastyczna, dzięki czemu możemy przygotować menu dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Oferujemy dania kuchni polskiej, międzynarodowej oraz wegetariańskiej. Dbamy o to, aby nasze potrawy były nie tylko pyszne, ale też pięknie podane, dlatego nasze menu prezentuje się równie dobrze, jak smakuje.

Catering na eventy firmowe
Catering na eventy firmowe

Organizacja eventów firmowych to dla nas nie tylko dostarczenie dobrej zabawy, ale też dbałość o najmniejsze detale. Nasz profesjonalny personel zadba o to, aby każdy uczestnik imprezy czuł się wyjątkowo i miał niezapomniane wrażenia. Dysponujemy też doskonałym sprzętem technicznym, w tym projektorami, ekranami LCD, nagłośnieniem i oświetleniem, które pomogą w organizacji prezentacji, pokazów i innych atrakcji.

Catering na eventy firmowe
Catering na eventy firmowe

Jeśli szukasz miejsca na organizację eventu firmowego z doskonałym cateringiem, XOXO Party jest idealnym wyborem. Nasz klub oferuje nie tylko przestronną i nowoczesną przestrzeń, ale też najlepszą jakość obsługi i wykwintne dania, które zadowolą każde podniebienie. Zaufaj nam i zorganizuj niezapomniany event dla swojej firmy!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”