Obsługa eventów i przyjęć firmowych w klubie XOXO Party

Planowanie i organizacja eventu firmowego to zadanie wymagające wiele uwagi i skrupulatności. Dobry wybór lokalu to klucz do sukcesu takiego wydarzenia. W klubie XOXO Party doskonale rozumiemy potrzeby klientów, dlatego oferujemy kompleksową obsługę eventów i przyjęć firmowych.

Obsługa eventów firmowych
Obsługa eventów firmowych

Lokalizacja i przestrzeń

Klub XOXO Party to lokal usytuowany w samym centrum Warszawy, co ułatwia dojazd zarówno dla gości z miasta, jak i z okolic. Lokal posiada 400 m² powierzchni, dzięki czemu można zorganizować w nim przyjęcie dla nawet 350 osób. Nasza przestrzeń jest wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny, co gwarantuje doskonałe wrażenia podczas imprezy.

Obsługa eventów firmowych
Obsługa eventów firmowych

Obsługa

W klubie XOXO Party mamy doświadczoną obsługę, która dba o każdy detal podczas eventów i przyjęć firmowych. Nasi pracownicy są odpowiedzialni za przygotowanie i serwowanie dań, obsługę barową oraz zapewnienie odpowiedniego klimatu muzycznego na imprezie. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu rozmów biznesowych i korzystać z uroków imprezy.

Obsługa eventów firmowych
Obsługa eventów firmowych

Atrakcje

W klubie XOXO Party mamy również wiele atrakcji, które mogą wzbogacić event firmowy. Nasza przestrzeń oferuje miejsce na scenę, co pozwala na organizowanie pokazów, występów lub prezentacji. Nasz DJ grający muzykę z lat 80, 90 i współczesną, sprawia, że impreza nabiera niepowtarzalnego klimatu. Oferujemy również strefę chilloutu, gdzie można zrelaksować się i porozmawiać w ciszy.

Obsługa eventów firmowych
Obsługa eventów firmowych

 

Organizacja eventu firmowego to zadanie wymagające uwagi i skrupulatności. W klubie XOXO Party doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i oferujemy kompleksową obsługę takiego wydarzenia. Lokalizacja w centrum Warszawy, przestronna przestrzeń, szeroki wybór menu, doświadczona obsługa oraz wiele atrakcji - to wszystko czyni nas idealnym miejscem na organizację eventu lub przyjęcia firmowego.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Obsługa eventów firmowych
Obsługa eventów firmowych