Rozpoczęcie organizacji eventu firmowego to zadanie wymagające odpowiedzialnego podejścia i dogłębnego zrozumienia potrzeb klienta. W klubie XOXO Party doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego oferujemy kompleksową obsługę eventów, w tym przyjęć firmowych.

Połączenie klubu z przestrzenią eventową
Połączenie klubu z przestrzenią eventową

Lokalizacja naszego klubu, znajdującego się w centrum Warszawy, jest idealna dla organizacji imprez o różnym charakterze. Nasza przestrzeń pozwala na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia firmowego, które będzie na długo zapamiętane przez wszystkich uczestników.

Połączenie klubu z przestrzenią eventową
Połączenie klubu z przestrzenią eventową

Jako klub z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez, znamy potrzeby naszych klientów. W XOXO Party skupiamy się na zapewnieniu kompleksowej obsługi eventów, której najważniejszym elementem jest wysokiej jakości obsługa gastronomiczna. Zapewniamy wyjątkowe menu, zaspokajające potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Nasz zespół kucharzy przygotowuje potrawy wyłącznie z najlepszych składników, co gwarantuje doskonały smak każdego dania.

Połączenie klubu z przestrzenią eventową
Połączenie klubu z przestrzenią eventową

Dobrze przygotowana obsługa to klucz do sukcesu każdego eventu, dlatego w klubie XOXO Party zatrudniamy wykwalifikowany personel, który dba o każdy detal organizacji. Nasi menedżerowie eventowi pomogą w planowaniu i koordynacji całego przyjęcia, począwszy od wyboru menu, przez dekoracje i aranżacje przestrzeni, aż po zaplecze techniczne.

Klub XOXO Party to połączenie klubu z przestrzenią eventową, co pozwala nam na zorganizowanie eventów o różnej tematyce. Nasz klub ma pojemność do 350 osób, a dodatkowo dysponujemy różnymi strefami, takimi jak przestrzeń taneczna, strefa relaksu czy zewnętrzny taras.

Zapewniamy również indywidualne podejście do każdego zlecenia, co pozwala nam na dopasowanie oferty do potrzeb klienta. W klubie XOXO Party zawsze dbamy o najdrobniejszy szczegół, aby nasi goście mogli skupić się na relaksie i zabawie.

Jeśli chcesz zorganizować niezapomniane przyjęcie firmowe, zapraszamy do kontaktu z nami. W klubie XOXO Party znajdziesz doskonałą przestrzeń, doświadczoną obsługę i najwyższą jakość usług, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Połączenie klubu z przestrzenią eventową
Połączenie klubu z przestrzenią eventową