XOXO Party - centrum konferencyjne w Warszawie

XOXO Party to nie tylko klub z doskonałą atmosferą, ale również centrum konferencyjne. Warszawa to miasto, w którym wiele firm organizuje różnego rodzaju szkolenia, konferencje czy spotkania biznesowe. XOXO Party to doskonałe miejsce, które oferuje zarówno sale konferencyjne, jak i doskonałe warunki do integracji oraz relaksu po intensywnym dniu.

centrum konferencyjne
centrum konferencyjne

Sala konferencyjna w XOXO Party

XOXO Party oferuje sale konferencyjne wyposażone w niezbędny sprzęt, takie jak rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart czy darmowe Wi-Fi. Każda sala może pomieścić od kilku do kilkudziesięciu osób, dzięki czemu XOXO Party z powodzeniem organizuje zarówno małe, jak i duże spotkania. Sale konferencyjne w klubie XOXO Party są przestronne i jasne, co sprzyja koncentracji i dobremu samopoczuciu uczestników.

centrum konferencyjne
centrum konferencyjne

Integracja po spotkaniu

Po intensywnym dniu szkoleniowym lub konferencyjnym warto zrelaksować się i zintegrować z zespołem. W klubie XOXO Party możliwe jest zorganizowanie różnego rodzaju atrakcji, takich jak paintball, karaoke, czy pokazy barmańskie. Aby jeszcze lepiej zadbać o integrację, w klubie XOXO Party organizowane są również kursy gotowania czy degustacje win. Tego typu aktywności doskonale wpływają na atmosferę i pozytywnie wpływają na relacje między pracownikami.

centrum konferencyjne
centrum konferencyjne

Catering dla uczestników

XOXO Party oferuje również catering dla uczestników spotkań. Dzięki temu organizacja konferencji czy szkolenia staje się jeszcze prostsza, a uczestnicy mogą skoncentrować się na merytorycznej stronie spotkania. Catering w klubie XOXO Party to przede wszystkim zdrowe, smaczne i urozmaicone posiłki, które są przygotowywane na bieżąco przez doświadczonych kucharzy.

centrum konferencyjne
centrum konferencyjne

Centrum konferencyjne w Warszawie

XOXO Party to doskonałe centrum konferencyjne w Warszawie, które oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm. Sala konferencyjna wyposażona w niezbędny sprzęt, catering dla uczestników oraz różnego rodzaju atrakcje, które pozwalają na zintegrowanie zespołu. XOXO Party to miejsce, w którym każde spotkanie biznesowe jest organizowane z dbałością o każdy szczegół.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

centrum konferencyjne
centrum konferencyjne