Klub XOXO Party - doskonałe miejsce na sesję zdjęciową

Planujesz sesję zdjęciową i szukasz odpowiedniego miejsca, które pozwoli Ci uzyskać wyjątkowe ujęcia? Skorzystaj z naszej propozycji i wynajmij klub XOXO Party. To doskonałe miejsce, które zachwyci Cię swoim klimatem, a także pozwoli na uzyskanie interesujących ujęć.

miejsce na sesję zdjęciową
miejsce na sesję zdjęciową

Klub XOXO Party to przede wszystkim wyjątkowa aranżacja wnętrz. Przepiękne meble, stylowe dodatki, ciekawe oświetlenie - to wszystko tworzy unikalny klimat, który będzie doskonale współgrał z charakterem Twojego projektu. Nasza przestrzeń jest doskonale dostosowana do różnego rodzaju sesji, od portretowych, po zdjęcia mody czy katalogowe.

W naszym klubie znajdziesz także wiele udogodnień, które ułatwią Ci pracę. Posiadamy wiele źródeł światła, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego natężenia i koloru światła, a także odpowiednią temperaturę barwową. 

miejsce na sesję zdjęciową
miejsce na sesję zdjęciową

Jako klub eventowy, posiadamy także dużą ilość miejsca, dzięki czemu na pewno znajdziesz odpowiednią przestrzeń do pracy. Nasze sale posiadają różne rozmiary i kształty.

Nie czekaj, wynajmij klub XOXO Party i ciesz się unikalnymi ujęciami, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich klientach. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zaplanować wszystko od A do Z.

miejsce na sesję zdjęciową
miejsce na sesję zdjęciową

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

miejsce na sesję zdjęciową
miejsce na sesję zdjęciową