Klub XOXO Party gościł ekipę filmową podczas nagrywania polskiego filmu "Furioza"

Klub XOXO Party był jednym z wybranych przez ekipę filmową miejsc do nagrywania scen polskiego filmu "Furioza". To kolejny przykład na to, że klub nie tylko cieszy się renomą wśród miłośników nocnego życia, ale również stanowi atrakcyjne miejsce dla organizacji różnego rodzaju eventów, w tym także dla potrzeb filmowych.

Furioza XOXO
Furioza XOXO

Ekipa filmowa wybrała klub XOXO Party jako jedno z miejsc do nagrywania, ze względu na jego unikalny klimat i możliwości techniczne. Sceny kręcone w klubie wprowadzają widza w niepowtarzalny nastrój, który doskonale wpisuje się w klimat filmu.

Furioza XOXO
Furioza XOXO

Klub XOXO Party to miejsce, które łączy w sobie niepowtarzalny design, nowoczesne wyposażenie i profesjonalną obsługę. Dzięki temu klub jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, w tym także ekip filmowych. To kolejny przykład na to, że klub XOXO Party to nie tylko miejsce na imprezy, ale również idealne miejsce dla organizacji różnego rodzaju eventów, w tym także dla potrzeb filmowych.

Furioza XOXO
Furioza XOXO

Jeśli więc poszukujesz miejsca na swoją kolejną imprezę lub chcesz zorganizować event, w którym potrzebujesz odpowiedniego tła, klub XOXO Party z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci w zorganizowaniu idealnego eventu.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Furioza XOXO
Furioza XOXO