Miejsca na 18 urodziny w Warszawie - Klub XOXO Party

Planujesz swoje 18 urodziny i szukasz idealnego miejsca na niezapomnianą imprezę? Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się, dlaczego klub XOXO Party to doskonały wybór.

Klub XOXO Party to wyjątkowe miejsce, które zapewni Ci nie tylko świetną zabawę, ale także profesjonalną obsługę i doskonałą atmosferę. Zlokalizowany w samym centrum Warszawy, klub oferuje wiele atrakcji dla swoich gości.

Miejsca na 18
Miejsca na 18

Na imprezie urodzinowej w klubie XOXO Party możesz liczyć na profesjonalną obsługę oraz wspaniałe menu. Kucharze klubu przygotowują dania z najwyższej jakości produktów, a oferta kulinarna jest dopasowana do potrzeb każdego gościa.

Miejsca na 18
Miejsca na 18

Klub XOXO Party oferuje różne opcje wynajmu sali, w zależności od ilości gości i preferencji. Możesz zarezerwować mniejszą salę dla zamkniętej grupy znajomych lub wynająć cały klub na swoją prywatną imprezę.

Impreza w klubie XOXO Party to także świetna muzyka i wspaniała atmosfera. Dj-je klubu zadbają o odpowiednią muzykę, dopasowaną do gustów gości.

Miejsca na 18
Miejsca na 18

W klubie XOXO Party możesz być pewny, że Twoje 18 urodziny będą niezapomnianym przeżyciem dla Ciebie i Twoich gości. Zarezerwuj już dziś i ciesz się swoją imprezą!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Miejsca na 18
Miejsca na 18