Wigilia firmowa w klubie XOXO Party - eleganckie i niezapomniane święta dla Twojej firmy

Wigilia firmowa to nie tylko okazja do zjedzenia tradycyjnych wigilijnych potraw, ale przede wszystkim czas, który pracownicy spędzają ze sobą w gronie swoich współpracowników i przełożonych. Dlatego warto zadbać, aby święta były wyjątkowe i niezapomniane.

Wigilia firmowa w klubie
Wigilia firmowa w klubie

Klub XOXO Party to doskonałe miejsce na organizację Wigilii firmowej. Nasza restauracja oferuje wyśmienitą kuchnię, a przytulne wnętrza wprowadzą Cię i Twoich pracowników w świąteczny nastrój. Możemy przygotować dla Was tradycyjne dania wigilijne, ale także mamy w ofercie szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej. Zapewniamy również profesjonalną obsługę i najlepszą atmosferę na świąteczną imprezę.

Wigilia firmowa w klubie
Wigilia firmowa w klubie

Podczas wigilijnej imprezy możecie się bawić i integrować w naszych przestronnych salach, a po kolacji zaproponujemy Wam wiele atrakcji i zabaw, które dodadzą uroku Waszym świętom. Zapewniamy także pełne wyposażenie techniczne, dekoracje i dodatkowe atrakcje, które sprawią, że wigilia firmowa w klubie XOXO Party będzie niezapomniana.

Wigilia firmowa w klubie
Wigilia firmowa w klubie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zorganizowania niezapomnianej Wigilii firmowej. Nasz klub jest idealnym miejscem, aby przeżyć magiczny klimat świąt w gronie bliskich pracowników i przełożonych.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Wigilia firmowa w klubie
Wigilia firmowa w klubie