Imprezy urodzinowe dla dorosłych w klubie XOXO Party

Planujesz urodziny dla dorosłych i szukasz miejsca, gdzie mógłbyś zorganizować niezapomniane przyjęcie? Klub XOXO Party to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasza oferta to wyjątkowe pomieszczenia, które pozwolą Ci zrealizować każdą koncepcję urodzinową.

urodziny dla dorosłych
urodziny dla dorosłych

Imprezy urodzinowe dla dorosłych w klubie XOXO Party to gwarancja niezapomnianych chwil w towarzystwie najlepszych przyjaciół i rodziny. Nasza przestrzeń jest w pełni wyposażona, posiada specjalne oświetlenie, nagłośnienie oraz bar, gdzie nasi barmani przygotują dla Ciebie najsmaczniejsze drinki.

urodziny dla dorosłych
urodziny dla dorosłych

Zapewniamy pełną obsługę imprezy, dzięki czemu Ty możesz skupić się na bawieniu się w towarzystwie swoich bliskich. Możemy pomóc w organizacji programu imprezy, przygotowaniu menu czy zaproszeniu dodatkowych atrakcji.

Nie musisz się martwić o dekoracje - zadbamy o to, by sala była pięknie przygotowana do Twojego przyjęcia. W naszym klubie możesz wybrać spośród wielu tematów urodzinowych, które wspaniale uzupełnią charakter Twojego przyjęcia.

urodziny dla dorosłych
urodziny dla dorosłych

Jeśli marzysz o urodzinach, o których Twoi goście będą rozmawiać przez długi czas, skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin urodzin w klubie XOXO Party. Z nami zrealizujesz swoje najśmielsze pomysły na urodziny dla dorosłych!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

urodziny dla dorosłych
urodziny dla dorosłych