XOXO Party - najlepszy lokal na organizację 20 urodzin w Warszawie

Organizacja 20 urodzin to wyjątkowe wyzwanie, które wymaga dopracowania wielu szczegółów. Wybór odpowiedniego lokalu to klucz do sukcesu. Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich gościach i zaoferuje wszystko, czego potrzebujesz do udanej imprezy, warto zastanowić się nad klubem XOXO Party.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

Lokal ten to jedno z najlepszych miejsc na organizację 20 urodzin w Warszawie. Dysponujemy przestronnym wnętrzem, które pomieści nawet kilkadziesiąt osób. Nasza przestrzeń została zaprojektowana w sposób, który pozwoli na swobodne poruszanie się i integrację gości. Klimatyzowane pomieszczenia oraz wysokiej klasy sprzęt audio i oświetleniowy sprawią, że Twoja impreza będzie niezapomniana.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

W klubie XOXO Party dbamy o każdy detal, aby Twoja impreza była udana. Oferujemy szeroki wybór dań i napojów, które zadowolą najbardziej wymagających gości. Nasz wykwalifikowany personel służy pomocą na każdym etapie organizacji. Zapewniamy także profesjonalne nagłośnienie, scenę oraz wystrój sali, który możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb.

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin

Jeśli chcesz zaskoczyć jubilata i zapewnić mu wyjątkowe urodziny, XOXO Party to najlepsze miejsce na taką okazję. Organizacja urodzin w naszym lokalu to gwarancja udanej imprezy i niezapomnianych wspomnień. Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Organizacja 20 urodzin
Organizacja 20 urodzin