Miejsce na urodziny w Warszawie - Klub XOXO Party
 

Planujesz urodziny w Warszawie i szukasz idealnego miejsca, gdzie mógłbyś zorganizować niezapomniane przyjęcie? Właśnie znalazłeś to, czego szukasz! Klub XOXO Party to doskonałe miejsce na urodziny dla dorosłych.

miejsce na urodziny
miejsce na urodziny

Nasz klub oferuje przestronną salę, która pomieści nawet kilkadziesiąt osób. Wszystko zależy od tego, jak liczna będzie Twoja ekipa. Oprócz tego, przygotowaliśmy dla Ciebie wyśmienite menu, które zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy. Nasz catering to przede wszystkim wykwintne przystawki, dania główne oraz desery, które z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach.

Organizacja urodzin w klubie XOXO Party to także doskonała okazja, by spróbować naszych drinków, przygotowywanych przez najlepszych barmanów w Warszawie. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór win oraz innych alkoholi, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

miejsce na urodziny
miejsce na urodziny

Jesteśmy przekonani, że nasz klub to idealne miejsce na Twoje urodziny. Zadbamy o każdy szczegół, abyś mógł spędzić ten wyjątkowy dzień w komfortowych warunkach, w otoczeniu najbliższych przyjaciół i rodziny. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zorganizować urodziny, o jakich marzysz.

miejsce na urodziny
miejsce na urodziny

Nie czekaj dłużej! Wybierz klub XOXO Party na miejsce Twoich urodzin i przekonaj się, że to właśnie u nas znajdziesz to, czego szukasz. Zapraszamy!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

miejsce na urodziny
miejsce na urodziny