Najlepszy klub 30 plus w Warszawie - XOXO Party

XOXO Party to klub dla osób 30+ w Warszawie, który zyskał wielką popularność wśród ludzi, którzy chcą miło spędzić czas przy dobrej muzyce i wspaniałej atmosferze. To miejsce, gdzie można odpocząć od codzienności, zrelaksować się i dobrze bawić.

klub 30 plus
klub 30 plus

W klubie XOXO Party znajdziesz świetną muzykę, różnorodną atmosferę oraz najbardziej przystojnych barmanów. Nasz personel zawsze służy pomocą i zadba o to, aby każdy czuł się u nas jak najlepiej. Nasz klub to idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre drinki, wysoką jakość obsługi oraz miłą atmosferę.

klub 30 plus
klub 30 plus

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz spotkać ludzi w podobnym wieku, zrelaksować się i dobrze bawić, to klub XOXO Party jest dla Ciebie. Nasz klub oferuje wiele różnych atrakcji, w tym karaoke, konkursy, imprezy tematyczne oraz wiele innych. To doskonałe miejsce, aby spędzić wieczór ze znajomymi lub w gronie koleżanek.

klub 30 plus
klub 30 plus

Nie musisz się martwić, jeśli nie wiesz, jak ubrać się na imprezę w XOXO Party. Nasz klub nie narzuca żadnych wymogów dotyczących dress code'u, więc możesz przyjść tak, jak lubisz. Ważne, abyś czuł się swobodnie i dobrze się bawił.

klub 30 plus
klub 30 plus

Podsumowując, klub XOXO Party to idealne miejsce dla wszystkich osób 30+, które chcą miło spędzić czas, zrelaksować się i dobrze się bawić. Nasz klub oferuje wiele różnorodnych atrakcji, dobre drinki oraz wysoką jakość obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia nas i przekonania się, że XOXO Party to najlepszy klub 30 plus w Warszawie!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”