osiemnastki
osiemnastki

Oryginalne pomysły na osiemnastki - Klub XOXO Party

Osiemnastka to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. To czas, kiedy stajemy się pełnoletni i możemy cieszyć się wolnością. To także okazja do zorganizowania niezapomnianej imprezy z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalną osiemnastkę, to klub XOXO Party jest idealnym miejscem dla Ciebie!

osiemnastki
osiemnastki

Nasz klub oferuje wiele różnych opcji, które pomogą Ci stworzyć wyjątkową atmosferę na Twojej osiemnastce. Mamy doświadczony zespół, który pomoże Ci w organizacji imprezy od początku do końca. Wspólnie wybierzemy najlepszy scenariusz dla Twojej osiemnastki i dopasujemy go do Twoich potrzeb.

osiemnastki
osiemnastki

Jeśli lubisz tańczyć, to w klubie XOXO Party znajdziesz najlepsze warunki do tego. Nasza przestrzeń klubowa jest przestronna i wyposażona w profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy. Nasz DJ zadba o odpowiednią muzykę, która sprawi, że nikt nie będzie miał ochoty przestać tańczyć.

osiemnastki
osiemnastki

Jeśli chcesz zorganizować coś bardziej niekonwencjonalnego, to mamy dla Ciebie wiele innych opcji. Możemy zorganizować karaoke, turniej gier wideo, pokaz drag queen, a nawet pokaz barmański. Możliwości jest wiele, a my z chęcią pomożemy Ci w wyborze najlepszej dla Ciebie opcji.

osiemnastki
osiemnastki

Nie musisz się martwić o jedzenie i napoje - mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania. Możemy zorganizować catering z różnymi opcjami menu, a także wybór najlepszych drinków i koktajli. Z nami Twój czas spędzony na imprezie będzie idealny!

osiemnastki
osiemnastki

Jeśli chcesz zorganizować niezapomnianą osiemnastkę, to klub XOXO Party jest najlepszym wyborem. Z nami Twój czas spędzony na imprezie będzie wyjątkowy i niezapomniany. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły!

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”