Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową?

Korporacje w Warszawie rosną w siłę, niezliczona ilość biur i pracowników, parkingi przepełnione samochodami.  Otwarty rynek powoduje, że co rusz, jak w klubach sportowych dokonuje się transferów, ale czy w rzeczywistości sprzedajemy "zawodnika"? W rzeczywistości pracownik odchodzi sam, a powodów może być wiele. Część z tych powodów takich jak zła atmosfera, brak dobrej komunikacji możemy rozwiązać organizując imprezy firmowe.

Spektakularne imprezy firmowe w Warszawie

Imprezy firmowe w Warszawie  powinny być spektakularne, każdą drobnostkę należy starannie zaplanować, a co ważniejsze, a zarazem trudniejsze- musimy dopilnować aby plan przekuć w realizację.

XOXO Party to nie tylko piękna przestrzeń, to też ludzie.

Mamy doświadczenie sięgające 10 lat w organizacji i planowaniu największych wydarzeń w Polsce. Dlatego oferujemy darmową pomoc w planowaniu takich wydarzeń firmowych.  Jeśli nie masz doświadczenia w realizacji imprez, spokojnie, jesteś w dobrych rękach :) Jeśli doświadczenie posiadasz, na pewno będziemy przydatnymi asystentami- choćby udostępniając listę swoich podwykonawców.

Jak wyróżnić event firmowy?

Na początku zastanów się co chcesz zorganizować, jaki impreza ma mieć charakter. Przecież w zupełnie inny sposób podejdziesz do rocznicy firmy, a w inny do wigilii czy integracji firmowej.

 

Weźmy na tapetę wigilie firmowe.

Nazwa wydarzenia ma duże znaczenie, chociaż niektórzy nie przywiązują do tego znaczącej wagi.

Do wyboru załóżmy:

Wigilia firmowa, wigilia firmowa + nazwa firmy, Christmas Party, Xmas Party.

Co wybrać? Tutaj musicie zaufać sobie i znajomości własnej korporacji.

Czy firma stawia na tradycję czy jest nowoczesna, ma luźniejsze podejście do pracowników i zasad panujących w biurze. Jeśli tradycja to pamiętajmy, że zaczynamy już od formy zaproszenia:

  • szaty graficznej,
  • oficjalnego tekstu,
  • dress codu,
  • RSVP- czyli potwierdzenia obecności.

Czy roześlemy pracownikom małe ekrany LCD z pamięcią i wgranym filmem, na których Prezes w przebraniu Mikołaja zaprosi uczestników?

Jak dobierzemy menu na taką niezwykłą, firmową okazję?

Czy pójdziemy drogą tradycji i zaserwujemy gościom klasyczne potrawy?  

Karp smażony, śledź, pierogi z kapustą i grzybami.

A może?

Stek z Łososia na pieczonych buraczkach z duszoną cukinią, śledź w śmietanie curry z koperkiem, pierogi z farszem kurkowo- serowym.

 

Idąc dalej tropem tradycji zastanówmy się nad doborem muzyki.

Pamiętajmy, nie każda Wigilia firmowa w Warszawie musi wyglądać w ten sam sposób.

Może tradycyjne kolędy czy jazz zastąpimy hang drumem?

Wigilie firmowe warszawa

Gdzie tak naprawdę jest bariera między tradycją, a nowoczesnym wydaniem imprezy firmowej?

Ta granica jest tylko i wyłącznie w Państwa firmie, wy znacie ją najlepiej, my możemy tylko pomóc w realizacji koncepcji imprezy.

 

Jeśli nie chcemy aby transfery pracowników odbywały się tylko "z" naszej firmy, nie bójmy się organizować imprez firmowych i imprez integracyjnych.

Czy przejdą do historii jako miłe spotkanie czy jako spektakularne wydarzenie, zapadające w pamięć na zawsze... to też jesteśmy w stanie zaplanować :)

Organizacja imprez firmowych w Warszawie to nasz chleb powszedni.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”