Klub do wynajęcia - XOXO Party jako idealne miejsce na Twoje wyjątkowe wydarzenie!

Planujesz niezapomniane wydarzenie i szukasz klubu do wynajęcia? XOXO Party to miejsce, które spełni Twoje oczekiwania i stworzy niepowtarzalną atmosferę dla Ciebie i Twoich gości.

Klub do wynajęcia
Klub do wynajęcia

Wynajęcie klubu na swoje wydarzenie to doskonały sposób na zapewnienie odpowiedniego klimatu i przestrzeni, która dostosowana będzie do Twoich potrzeb. XOXO Party to klub, który oferuje swoje usługi jako klub do wynajęcia, umożliwiając organizację różnego rodzaju imprez, takich jak urodziny, jubileusze, imprezy firmowe czy wieczory tematyczne.

Klub do wynajęcia
Klub do wynajęcia

Nasz klub jest znany ze swojego wyjątkowego wnętrza, które tworzy atmosferę pełną energii i zabawy. Dysponujemy przestronną salą, która może pomieścić większą ilość gości, oraz mniejszymi pokojami, idealnymi do bardziej kameralnych spotkań. Bez względu na rodzaj wydarzenia, XOXO Party zapewnia odpowiednią przestrzeń, abyś mógł swobodnie cieszyć się swoim wydarzeniem.

Klub do wynajęcia
Klub do wynajęcia

Klub do wynajęcia XOXO Party oferuje również pełen zakres usług, które umożliwiają dostosowanie imprezy do Twoich indywidualnych preferencji. Nasz doświadczony zespół eventowy jest gotowy do pomocy w organizacji i koordynacji każdego szczegółu. Od dekoracji po catering, zapewniamy kompleksową obsługę, aby Twoje wydarzenie było perfekcyjne pod każdym względem.

Klub do wynajęcia
Klub do wynajęcia

Nasze usługi klubu do wynajęcia są dostępne na różne okazje. Jeśli planujesz imprezę firmową, XOXO Party oferuje atrakcyjne pakiety integracyjne, które umożliwiają połączenie rozrywki z budowaniem relacji w zespole. W przypadku uroczystości rodzinnych, nasz klub może być idealnym miejscem na organizację przyjęcia urodzinowego, jubileuszu czy komunii.

Klub do wynajęcia
Klub do wynajęcia

"

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”
"