Niezapomniane urodziny 18 w klubie XOXO Party – Świętuj pełnoletniość w wyjątkowym stylu!

Urodziny 18 to wyjątkowy moment w życiu każdego młodego człowieka. Pełnoletniość oznacza nowe możliwości, większą niezależność i otwarcie drzwi do dorosłego świata. Jeśli szukasz idealnego miejsca, aby uczcić ten wyjątkowy dzień, klub XOXO Party to doskonały wybór.

Urodziny 18
Urodziny 18

Klub XOXO Party od lat jest synonimem niezapomnianych imprez i wyjątkowych doświadczeń. Nasza sala bankietowa jest idealnie przystosowana do organizacji urodzinowych przyjęć 18. Nasz zespół profesjonalistów z chęcią pomoże Ci w zaplanowaniu i zrealizowaniu tego ważnego wydarzenia.

Urodziny 18
Urodziny 18

Naszym priorytetem jest stworzenie niepowtarzalnej atmosfery podczas Twoich urodzin 18. Nasza przestrzeń bankietowa oferuje eleganckie i stylowe wnętrza, które zapewnią niezapomnianą oprawę Twojej imprezy. Nasz wykwalifikowany personel barmański zadba o najwyższą jakość serwowanych napojów, a nasi kelnerzy zapewnią profesjonalną obsługę.

Urodziny 18
Urodziny 18

Odpowiednia muzyka to kluczowy element udanych urodzin. W klubie XOXO Party mamy do dyspozycji wysokiej jakości sprzęt audio i oferujemy różnorodny repertuar muzyczny, dostosowany do Twoich preferencji. Niezależnie od tego, czy preferujesz najnowsze hity, taneczne utwory czy klasyczne przeboje, nasz DJ zapewni odpowiednią atmosferę i niezapomnianą zabawę na parkiecie.

Urodziny 18
Urodziny 18

Aby Twoje urodziny 18 były jeszcze bardziej wyjątkowe, proponujemy także szereg atrakcji, które wzbogacą Twoje świętowanie. Możesz skorzystać z profesjonalnej sesji fotograficznej, aby uwiecznić te niezapomniane chwile. Dodatkowo, dla miłośników gier i zabaw, mamy do dyspozycji strefę rozrywki z bilardem, piłkarzykami czy grami planszowymi.

Urodziny 18
Urodziny 18

"

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”
"