30 w klubie - Niezapomniane urodziny w klubie XOXO Party!

Obchodzenie 30. urodzin jest wyjątkowym momentem w życiu każdej osoby. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca, aby uczcić tę okazję w stylowy i niezapomniany sposób, klub XOXO Party to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
30 w klubie
30 w klubie
Nasza oferta dla osób obchodzących 30. urodziny w klubie jest pełna niespodzianek, emocji i dobrej zabawy. Już od momentu wejścia do klubu odczujesz energetyczną atmosferę, która zapewni Ci niezapomniane przeżycia w tym ważnym dniu.
30 w klubie
30 w klubie
30 w klubie to nie tylko liczba, to symbol wolności, dojrzałości i radości życia. Nasz klub przygotuje dla Ciebie i Twoich bliskich wyjątkową oprawę, która dostarczy Wam niezapomnianych chwil i wspomnień.
30 w klubie
30 w klubie
Nasza sala taneczna to doskonałe miejsce do swobodnej zabawy i tańca. Zapewniamy wyjątkową muzykę, profesjonalne nagłośnienie i efekty świetlne, które sprawią, że będziesz czuć się jak gwiazda na parkiecie. Niezapomniane chwile spędzone na parkiecie z pewnością będą jednym z najpiękniejszych wspomnień z Twoich 30. urodzin.
30 w klubie
30 w klubie
Nie musisz martwić się o kwestie kulinarne. W klubie XOXO Party oferujemy bogaty wybór menu, które zostaną dostosowane do Twoich preferencji i gustu. Nasz zespół kucharzy przygotuje pyszne potrawy i przekąski, aby Twoi goście mogli cieszyć się smakowitym poczęstunkiem przez całą noc.
30 w klubie
30 w klubie

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”