Niezapomniane 20. urodziny w lokalnym klubie - Klub XOXO Party zaprasza!

Planujesz obchodzić swoje 20. urodziny i szukasz odpowiedniego lokalu, który zapewni Ci niezapomniane przyjęcie? Klub XOXO Party to miejsce, gdzie Twój jubileusz stanie się prawdziwym wydarzeniem. Nasz klub oferuje wyjątkową atmosferę, pełną energii i radości, idealną do świętowania tego ważnego dnia.
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny powinien być wyjątkowy i dostosowany do Twoich preferencji. W Klubie XOXO Party możesz liczyć na przestronne i stylowe wnętrza, które z pewnością zachwycą Twoich gości. Nasz klub oferuje różnorodne strefy, w tym taneczne parkiety, komfortowe loungy oraz eleganckie miejsca do siedzenia. Dzięki temu masz możliwość stworzenia atmosfery, która doskonale odda charakter Twojego jubileuszu.
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny
Nasza profesjonalna obsługa zatroszczy się o wszystkie szczegóły, aby Twoje 20. urodziny były niezapomniane. Nasi doświadczeni pracownicy są gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić Ci najwyższy poziom obsługi. Będą czuwać nad przebiegiem imprezy, dbać o komfort Twoich gości i dostarczać wyjątkowych doznań przez całą noc.
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny w Klubie XOXO Party to także możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług dodatkowych. Możemy zorganizować profesjonalną oprawę muzyczną, zapewnić występy artystyczne, pokazy świetlne czy atrakcje tematyczne. Wszystko po to, aby Twoje przyjęcie było jeszcze bardziej wyjątkowe i dostosowane do Twoich preferencji.
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny
Jeśli chodzi o catering, możemy dostarczyć pyszne dania, które będą doskonałym uzupełnieniem Twojego przyjęcia. Nasz zespół kucharzy przygotuje potrawy na różne smaki i preferencje kulinarne. Możemy zorganizować zarówno bufet, jak i serwis kelnerski, tak abyś mógł skupić się na zabawie i spędzeniu czasu z bliskimi.
Lokal na 20 urodziny
Lokal na 20 urodziny

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”