atrakcje na eventy firmowe
lokal na event Warszawa

Eventy firmowe

eventy firmowe w czasach pandemii przestały istnieć, ale po co i czemu warto do nich wrócić? 

To pytanie zadaje sobie wiele osób bo przecież przezsliśmy na tryb online, firmy eventowe przekształciły swoją działaność, ale czy tak naprawdę warto wrócić do tradycyjnych spotkań? Oczywiście! 

Nic nie zastąpi spotkania na żywo, eventy dla pracowników, organizacja eventów to konieczność, tymbardziej po pandemii kiedy pracownicy nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. 

Eventy firmowe imprezy integracyjne to momement, na który czeka każdy, wszyscy stajemy się równi, poznajemy swoją prywatną twarz, odsłaniamy swoje wady i zalety. 

eventy firmowe
organizacja eventu Warszawa

Jak zorganizować event firmowy? 

Odpowiednie atrakcje na eventy firmowe, catering na eventy to klucz do sukcesu, ale jednocześnie jest to element składowy, nie zawsze konieczny, najważniejszy jest kontakt międzyludzki. 

Organizacja eventu firmowego jest bardzo trudna, liczy się doświadczenie, dlatego organizowanie eventów należy powierzyć specjalistom. 

Lokal na event w Warszawie? Oczywiście, że wybór jest duży, ale jak wcześniej wspomnieliśmy warto powierzyć w opodiwedznie ręce, zapraszamy Was do XOXO Party. 

Eventy firmowe Warszawa to właśnie XOXO Party, zespół pełen pasjonatów, eventy Warszawa to spory wybór możliwości, ale jeśli chcecie aby impreza przebiegła według wczęsniej ustalonego planu, to zaufajcie właśnie nam. 

firmy eventowe
organizowanie eventów

Firmy eventowe Warszawa 

W Warszawie jest mnóstwo agencji, co najmniej 50% takich firm zaufało właśnie nam. 

Obsługa eventów przyjęcia firmowe, imprezy, lokal na event Warszawa to XOXO Party. 

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”