Klub 30 plus Warszawa - XOXO Party: Doskonałe miejsce dla dojrzałej zabawy!

Jeśli jesteś w Warszawie i szukasz klubu dla osób 30 plus, to XOXO Party jest miejscem, które spełni Twoje oczekiwania. Nasz klub 30 plus w Warszawie oferuje wyjątkową atmosferę i rozrywkę, która jest doskonałym wyborem dla tych, którzy preferują dojrzałą zabawę.
klub 30 plus Warszawa
klub 30 plus Warszawa
Klub XOXO Party jest jednym z najpopularniejszych klubów 30 plus w Warszawie. Nasza reputacja opiera się na unikalnej atmosferze, wysokiej jakości obsłudze i zróżnicowanej ofercie rozrywkowej. Bez względu na to, czy lubisz tańczyć do najlepszych klubowych hitów, czy wolisz spędzić czas przy barze, nasz klub zapewnia różnorodność atrakcji dla wszystkich naszych gości.
klub 30 plus Warszawa
klub 30 plus Warszawa
Organizujemy regularne imprezy tematyczne, koncerty na żywo i występy artystyczne, które gwarantują niezapomniane doświadczenia. Nasza przestronna sala taneczna pozwala swobodnie poruszać się i cieszyć się muzyką. Nasz doświadczony zespół DJ-ów dba o odpowiednią selekcję utworów, aby zapewnić doskonałą atmosferę i energię przez całą noc.
klub 30 plus Warszawa
klub 30 plus Warszawa
Klub 30 plus w Warszawie to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i spotkania osób o podobnych zainteresowaniach. Nasze imprezy przyciągają ludzi o różnych profilach, co sprawia, że atmosfera jest przyjazna i otwarta. W klubie XOXO Party możesz liczyć na wyjątkową społeczność, która tworzy ciekawe rozmowy i niezapomniane wspomnienia.
klub 30 plus Warszawa
klub 30 plus Warszawa
Dodatkowym atutem naszego klubu 30 plus w Warszawie jest jego dogodna lokalizacja. Zlokalizowany w centrum miasta, jest łatwo dostępny i posiada dobre połączenia komunikacyjne. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Warszawy czy gościem spoza miasta, nasz klub zapewni Ci wygodny dostęp i łatwe dotarcie na miejsce.
klub 30 plus Warszawa
klub 30 plus Warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”