Kluby dla 30-latków w Warszawie - XOXO Party jako najlepsze miejsce do zabawy i spotkań

Kluby dla 30-latków w Warszawie to doskonałe miejsca, gdzie można połączyć dobrą zabawę, świetną muzykę i spotkania z ciekawymi ludźmi. Jeśli jesteś w tej grupie wiekowej i szukasz klubu, który spełni Twoje oczekiwania, XOXO Party to miejsce, które warto odwiedzić.
kluby dla 30-latków Warszawa
kluby dla 30-latków Warszawa
Klub XOXO Party jest jednym z najpopularniejszych klubów dla 30-latków w Warszawie. Nasza wyjątkowa atmosfera, eleganckie wnętrza i szeroka gama atrakcji zapewnią Ci niezapomniane wieczory pełne dobrej muzyki i spotkań z interesującymi ludźmi. Niezależnie od tego, czy chcesz tańczyć do świtu, porozmawiać przy drinku czy po prostu odpocząć w przyjemnej atmosferze, XOXO Party ma wiele do zaoferowania.
kluby dla 30-latków Warszawa
kluby dla 30-latków Warszawa
Nasz klub jest znany z różnorodności muzycznej, która zadowoli gusta każdego. Od największych hitów z lat 80. i 90. po najnowsze przeboje, nasz DJ stworzy niepowtarzalne i energetyczne playlisty, które sprawią, że nie będziesz mógł oderwać się od parkietu. Ponadto, regularnie organizujemy tematyczne wieczory muzyczne, na których możesz zatańczyć do ulubionych rytmów.
kluby dla 30-latków Warszawa
kluby dla 30-latków Warszawa
XOXO Party to również doskonałe miejsce do spotkań i nawiązywania nowych znajomości. Nasz klub przyciąga ludzi z różnych środowisk i profesji, co sprawia, że atmosfera jest wyjątkowo otwarta i przyjazna. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy przychodzisz ze swoją grupą przyjaciół, z pewnością znajdziesz tutaj interesujące osoby do rozmów i wspólnych zabaw.
kluby dla 30-latków Warszawa
kluby dla 30-latków Warszawa
Jako klub dedykowany 30-latkom, XOXO Party stawia na wysoki standard obsługi i dbałość o szczegóły. Nasza oferta drinków i koktajli jest niezwykle bogata, a nasz personel barmański z przyjemnością przygotuje dla Ciebie ulubione mieszanki.
kluby dla 30-latków Warszawa
kluby dla 30-latków Warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”