Firmowe Imprezy Wielkanocne

Imprezy wielkanocne

Święta wielkanocne to jeden z pretekstów, do organizacji firmowej imprezy wielkanocnej.  Jajeczka firmowe to doskonały moment na imprezę integracyjną dla pracowników, które przekładają się na poprawienie relacji w zespole. 

Imprezy wielkanocne warszawa
Impreza Wielkanocna

Organizacja imprez wielkanocnych Warszawa


Firmowe przyjęcie wielkanocne powinno mieć charakter integracyjny i powinno się składać z dwóch części oficjalnej gdzie wszyscy złożą sobie życzenia oraz imprezowej, gdzie na tych kilka godzin zapomnimy o problemach związanych z pracą. 

Jajeczko firmowe

Lokal na imprezę wielkanocną Warszawa


Przede wszystkim przy organizacji imprez wielkanocnych zadajemy sobie pytanie, gdzie taką imprezę zorganizować. Firmowa impreza wielkanocna w restauracji? Czy impreza w siedzibie firmy? A może coś nietypowego?  XOXO Party to nietypowe miejsce, to przestrzeń eventowa która łączy restaurację oraz klub. Zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez wielkanocnych, wigilii firmowych oraz innych imprez firmowych.

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”