"Klub 18 - Twój Idealny Wybór na Urodzinowe Świętowanie w Klubie XOXO Party"

Świętowanie 18. urodzin to ważny moment w życiu każdej osoby. To czas, kiedy przechodzimy na nowy etap dorosłości, i to świętowanie zasługuje na wyjątkowe miejsce. Jeżeli szukasz idealnej lokalizacji do obchodzenia tego wyjątkowego dnia, Klub 18" w XOXO Party jest miejscem, które powinieneś rozważyć.
Klub 18
Klub 18
Klub 18 to specjalna oferta Klubu XOXO Party, dedykowana młodym ludziom, którzy chcą świętować swoje urodziny w wyjątkowy sposób. Nasza oferta została stworzona z myślą o potrzebach i oczekiwaniach młodych dorosłych, oferując im niezapomniane wrażenia i zabawę do białego rana.
Klub 18
Klub 18
Klub XOXO Party to miejsce, które łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Nasze przestronne wnętrza, stworzone z dbałością o najmniejszy szczegół, są idealnym tłem dla twojej "Klub 18" imprezy. Dzięki centralnej lokalizacji w Warszawie, klub jest łatwo dostępny dla ciebie i twoich gości.
Klub 18
Klub 18
Nasza oferta "Klub 18" to nie tylko wynajem przestrzeni, ale także kompleksowa obsługa imprezy. Nasz doświadczony zespół profesjonalistów pomoże ci w przygotowaniu idealnego menu, wyborze muzyki oraz dekoracji, które podkreślą wyjątkowy charakter twojego świętowania.
Klub 18
Klub 18
Klub 18 w XOXO Party to nie tylko doskonałe miejsce na imprezę, ale także gwarancja niezapomnianych wspomnień. Dla nas każda impreza to wyzwanie, na które staramy się odpowiedzieć, dostarczając naszym gościom najwyższy poziom usług.
Klub 18
Klub 18
Jeśli więc nadchodzi twój wielki dzień i szukasz idealnego miejsca na świętowanie, "Klub 18" w XOXO Party jest miejscem, które z pewnością spełni twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i zarezerwować termin na swoją imprezę. Gwarantujemy, że twoje 18. urodziny będą niezapomnianym doświadczeniem!"

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas
Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”