Miejsce na imprezę firmową warszawa


Miejsce na spotkanie firmowe warszawa


XOXO Party jest idealnym miejscem na imprezy integracyjne dla firm z Warszawy. Dlatego też  nasza oferta skierowana jest głównie do wszystkich firm z warszawy.  Dzięki połączeniu klubu z przestrzenią eventową, stworzyliśmy miejsce idealne na organizację imprez firmowych, integracji firmowych, wigilii firmowych oraz innych wydarzeń.

   

Miejsce na imprezę firmową Warszawa


Miejsce na imprezę firmową

Obiekt nasz położony jest w samym centrum warszawy, a sąsiedztwo dwóch teatrów i opery daje możliwość zorganizowania np. szkoleń połączonych z wieczornym bankietem.

Organizator imprez firmowych
Miejsce na imprezę firmową Warszawa

Organizator imprez firmowych

Bogate wyposażenie, najwyższy standard obsługi, specyficzny klimat Klubu XOXO Party sprawiają, że imprezy firmowe, oraz imprezy integracyjne organizowane u nas zawsze należą do udanych i są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników imprez firmowych.

Miejsce na imprezy firmowe warszawa
Miejsce na integracje firmowe

Lokal na imprezę firmową warszawa


Nasz obiekt to idealne miejsce na imprezy firmowe. Zawdzięczamy to odpowiedniemu przygotowaniu, które gwarantuje nie tylko salę taneczną ale również bardzo bogato wyposażony bar, część cateringowa oraz całe zaplecze techniczne potrzebne do przygotowania imprezy firmowej.


 

Miejsce na integracje firmowe

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”