catering na imprezy firmowe

Niezapomniana zabawa oraz wyjątkowy catering – poznaj XOXO Party!

Dobra zabawa wymaga sporo energii. Syte i smaczne posiłki są w stanie wydobyć z każdej chwili to, co w niej najlepsze. Oba elementy – imprezę oraz catering z najwyższej półki – masz teraz na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się i wypróbuj klub XOXO Party!

catering impreza warszawa
catering na imprezy firmowe warszawa

Catering na imprezę Warszawa

XOXO Party to klub, położony w centrum Warszawy. Jednak świetna lokalizacja to tylko pierwsza zaleta naszego lokalu. Dzięki naszej ofercie będziesz w stanie zorganizować niezapomnianą imprezę firmową.
Do Twojej dyspozycji pozostaje duża sala, możliwość rezerwacji pomieszczeń na wyłączność, wyboru muzyki i innych udogodnień. Jednak jedną z najważniejszych zalet naszego klubu jest współpraca z najlepszymi firmami cateringowymi w Polsce.

catering na imprezy firmowe
impreza catering warszawa

Catering na imprezy firmowe

Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na spotkanie firmowe, XOXO Party to gotowa odpowiedź. Catering na imprezy firmowe Warszawa, który oferujemy, perfekcyjnie wpisuje się w oczekiwania naszych klientów, a wysoka jakość świadczy sama za siebie.
Dodatkowe plusy, takie jak profesjonalne nagłośnienie czy odpowiednie warunki lokalowe są w stanie jeszcze bardziej uprzyjemnić czas, który spędzisz razem z gośćmi w naszym klubie.
Tworzymy zarówno karty dań, które zyskały już uznanie naszych klientów, jak i oferujemy możliwość skomponowania własnego menu. Bez względu na wybraną opcję, podczas zabawy o Twój komfort będzie dbała profesjonalna obsługa, gotowa służyć pomocą w każdej sytuacji. 

catering na imprezy firmowe warszawa
catering na imprezę warszawa

Impreza, catering, Warszawa – XOXO Party!

W XOXO Party nie da się nudzić. Dzięki połączeniu doświadczenia z inspirującymi pomysłami, udało się nam wypracować wyjątkowy klimat, który trzeba poczuć samemu. Nasze drzwi są dla Ciebie otwarte – czekamy na Ciebie, byśmy wspólnie mogli przygotować niezapomnianą imprezę!
Catering impreza Warszawa to nasze drugie imię. Zadbaliśmy o to, by każdy element zabawy był najwyższej jakości. Przekonaj się, organizując kolejną imprezę firmową w sercu Warszawy w klubie XOXO Party. Do zobaczenia na imprezie, która pozostanie w pamięci na długi czas!

impreza catering warszawa
catering impreza warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”