atrakcje impreza firmowa
atrakcje na imprezę firmową

Atrakcje na imprezę firmową – XOXO Party 


XOXO Party to doskonałe miejsce, w którym będziesz w stanie zorganizować swoje kolejne spotkanie firmowe. Oferujemy liczne atrakcje, które poza wspaniałymi posiłkami oraz perfekcyjną salą taneczną z pewnością zagwarantują niezapomniane wrażenia.

atrakcje na imprezy firmowe
atrakcje impreza firmowa

Jakie atrakcje na imprezy firmowe? 


Impreza firmowa pozwala zrzucić z siebie nieco powagi, która towarzyszy nam w miejscu pracy i nieco się rozerwać. Idealną opcją na spotkanie firmowe jest zatem zorganizowanie pewnych atrakcji, które pomogą Twoim gościom dobrze się bawić.
Wśród klasyków, które posiadamy w klubie XOXO znajdują się:
•    fotobudki,
•    scenografie,
•    koncerty,
•    pokazy.
Są to sprawdzone atrakcje, które praktycznie zawsze uświetnią tego typu wydarzenie.

atrakcja na imprezy firmowe warszawa
atrakcje na imprezy firmowe

Niezwykłe atrakcje na imprezy firmowe Warszawa? Tylko w XOXO Party! 


W naszym klubie będziesz w stanie zorganizować też bardziej wyszukane formy rozrywki. Jeżeli power speech to gwóźdź Twojej przyszłej imprezy, XOXO Party pomoże Ci wyciągnąć z niej to, co najlepsze.
Nasz lokal równie dobrze sprawdzi się w roli mini kasyna, stając się na pewien czas stolicą ryzyka i dobrej zabawy. 
Bez względu na to, czy dopiero wybierzesz zestaw atrakcji XOXO Party czy już ten etap jest za Tobą, zrobimy wszystko, by Twój pobyt w naszym klubie upłynął jak najprzyjemniej i by zabawa pozostała niezapomniana na długi czas! 

atrakcje na imprezę firmową
atrakcja na imprezy firmowe warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”