centrum konferencyjne warszawa
sale szkoleniowe warszawa

Szkolenie w Warszawie? Bankiet w XOXO Party! 

Szkolenie to zwykle kilka wymagających godzin zarówno dla uczestników, jak i prowadzących. Nic dziwnego, że bankiet na zakończenie wydarzenia brzmi kusząco. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na podsumowanie szkolenia, XOXO Party to idealne miejsce dla Ciebie!

szkolenia
centrum konferencyjne warszawa

Centrum konferencyjne Warszawa


Warszawa jako stolica Polski to miejsce, w którym praktycznie ciągle trwają konferencje, sympozja czy szkolenia. Nie da się jednak pracować bez chwili wytchnienia, dlatego wyszliśmy naprzeciw Twoim potrzebom.

XOXO Party to klub oraz restauracja, który znakomicie sprawdzi się się jako sala konferencyjna Warszawa. Współpracujemy z teatrem Grażyny Wolszczak „Garnizon Sztuki”, gwarantującym naszym klientom rozrywkę z wysokiej półki, będącą zwieńczeniem szkolenia czy innego spotkania.

sala konferencyjna warszawa
szkolenia

Sale szkoleniowe Warszawa


Teatr, z którym mamy przyjemność współpracować zlokalizowany jest piętro powyżej naszego klubu. Lokalizacja jest zatem czynnikiem, który znacznie ułatwia zorganizowanie samego szkolenia oraz nieco później bankietu lub podsumowującego spotkania. Jako klient możesz w ten sposób wykorzystać szereg korzyści, płynących z takiego rozwiązania:
•    oszczędzasz czas i kłopoty, związane z przemieszczaniem się po mieście,
•    uczestnicy szkolenia będą w stanie „na gorąco” zamienić kilka słów z prelegentami,
•    ogólny wizerunek wydarzenia zostanie wzbogacony o przyjemny akcent kończący.

Jak widzisz, niewielka odległość pomiędzy salą konferencyjną a balową jest w stanie znacznie podnieść komfort zorganizowania szkolenia. 

sale szkoleniowe warszawa
sala konferencyjna warszawa

XOXO Party – doskonały lokal w centrum Warszawy

XOXO Party to wielofunkcyjny lokal, który sprawdzi się idealnie zarówno w roli restauracji, klubu czy sali balowej. Nasi klienci mają możliwość rezerwacji pomieszczeń na wyłączność, dzięki czemu są w stanie zorganizować u nas praktycznie każdy rodzaj wydarzenia.
W naszej ofercie znajduje się również profesjonalne nagłośnienie, które może służyć zarówno podczas zabawy jak i spotkania. Całości obrazu dopełnia najwyższej jakości catering, przygotowywany przez najlepsze w kraju firmy. Czy można chcieć czegoś więcej?

XOXO Party, perfekcyjne miejsce do zorganizowania spotkania firmowego czy podsumowania szkolenia!
 

centrum konferencyjne warszawa
sala konferencyjna warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”