apartament na imprezę
wynajem klubu

Apartament na imprezę? Witaj w XOXO Party!

Szukasz miejsca, w którym poczujesz się jak w domu? I w którym na dodatek możesz zorganizować niezapomnianą imprezę? Jesteś we właściwym miejscu. Witaj w XOXO Party Ultra VIP Room!

Restauracja na wynajem
wynajem sali na imprezę warszawa

Apartament na imprezę w centrum Warszawy


Domowy klimat ma w sobie coś, czego nie ma nigdzie indziej. W XOXO Party oferujemy wynajem klubu, dzięki czemu będziesz w stanie przygotować coś na kształt domówki. Profesjonalny catering oraz niezwykłe nagłośnienie dodadzą tej atmosferze nowych barw, które przełożą się na doznania Twoje oraz Twoich gości.
XOXO Party do klub do wynajęcia, który możesz wykorzystać do zorganizowania imprezy urodzinowej, wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego oraz dowolnej innej zabawy. Nasza restauracja na wynajem zadba również o coś na ząb. Nad kuchnią czuwają najlepsze w Polsce firmy cateringowe.

wynajem klubu
klub do wynajęcia

Wynajem sali na imprezę Warszawa


Nasz klub pozwala na zarezerwowanie sali na wyłączność, przez co można mieć wrażenie znajdowania się w przyjemnym domu lub apartamencie. Dodatkowe atrakcje wprowadzają też jakość, która trudna byłaby do osiągnięcia w innym miejscu. Są to na przykład fotobudki, koncerty, pokazy czy scenografie.
Jak widzisz, w XOXO nie da się nudzić. Czekamy na Ciebie z naszą salą i innymi udogodnieniami, by Twoja impreza pozostała w pamięci na długo!

wynajem sali na imprezę warszawa
apartament na imprezę

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”