20 urodziny Warszawa
catering na 20 urodziny

Gdzie zorganizować 20 urodziny w Warszawie? W XOXO Party!

Urodziny w Warszawie to marzenie niejednej osoby. Może to właśnie Ty o tym śnisz? Nic dziwnego, jeśli masz do dyspozycji takie miejsce jak XOXO Party – idealny lokal na 20 urodziny!

lokal na 20 urodziny
muzyka na 20 urodziny

20 urodziny Warszawa


Dwudzieste urodziny to nie byle jaki jubileusz. Należy go odpowiednio uczcić, na przykład na zabawie. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na jej zorganizowanie, poznaj XOXO Party, klub w samym sercu Warszawy.
Nasz lokal oferuje wprost idealne warunki, by impreza z okazji 20 urodzin stała się niezapomnianym wydarzeniem. Masz możliwość zarezerwowania sali na wyłączność, przez co nie będziesz się martwić o sąsiedztwo, które może zakłócić Twój plan idealnej zabawy.
XOXO Party to jednak nie tylko świetny lokal na 20 urodziny. Zadbaliśmy o to, by spędzony u nas czas był jedyny w swoim rodzaju.

dwudzieste urodziny
20 urodziny Warszawa

Dwudziestka w XOXO Party


Dzięki licznym udogodnieniom, XOXO Party sprawdzi się zarówno dla osób z upodobaniem do tańca, jak i nieco bardziej spokojnych gości. Możliwość wybrania własnej muzyki jest tutaj kluczowa, przez co Twoja impreza będzie miała niezwykłą atmosferę.
Warto też zadbać o coś na ząb. Najlepsze firmy w kraju, z którymi współpracujemy, przygotują niezwykły catering na 20 urodziny. Możesz zarówno skorzystać ze sprawdzonych i uznanych połączeń smakowych, jeżeli jednak lubisz eksperymenty lub chcesz wybrać ulubione danie jubilata, nasi specjaliści przygotują wskazane przez Ciebie specjały.

Impreza z okazji 20 urodzin
lokal na 20 urodziny

Organizacja 20 urodzin w Warszawie


20 urodziny to wyjątkowe święto, które warto uczcić we właściwy sposób. Jako XOXO Party chcemy Ci w tym pomóc, dzięki czemu będziesz w stanie cieszyć się wraz z innymi gośćmi tą niezwykłą chwilą.
Doskonale dobrana muzyka na 20 urodziny, świetne jedzenie, przestronna sala na wyłączność oraz profesjonalna obsługa to tylko niektóre z zalet naszego klubu. Na uwagę zasługuje też dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje, byśmy wspólnie mogli zakończyć jeden rozdział życia i z pompą rozpocząć kolejny!

organizacja 20 urodzin
dwudzieste urodziny

XOXO Party to bezwąpienia idealne miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej. 

Szczegółową ofertę znajdą Państwo pod linkiem: Oferta Okazjonalna

Oferta do pobrania w formacie pdf pod linkiem : Oferta Okazjonalna.pdf

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Potwierdź że nie jesteś robotem

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”