18 urodziny Warszawa
catering na 18 urodziny

Gdzie zorganizować urodziny w Warszawie? W XOXO Party!

Urodziny w Warszawie to marzenie niejednej osoby. Może to właśnie Ty o tym śnisz? Nic dziwnego, jeśli masz do dyspozycji takie miejsce jak XOXO Party – idealny lokal na 18 urodziny!

lokal na 18 urodziny
muzyka na 18 urodziny

18 urodziny Warszawa


Osiemnaste urodziny to już nie byle jaki jubileusz. Należy go odpowiednio uczcić, na przykład na zabawie. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca na jej zorganizowanie, poznaj XOXO Party, klub w samym sercu Warszawy.
Nasz lokal oferuje wprost idealne warunki, by impreza z okazji 18 urodzin stała się niezapomnianym wydarzeniem. Masz możliwość zarezerwowania sali na wyłączność, przez co nie będziesz się martwić o sąsiedztwo, które może zakłócić Twój plan idealnej zabawy.
XOXO Party to jednak nie tylko świetny lokal na 18 urodziny. Zadbaliśmy o to, by spędzony u nas czas był jedyny w swoim rodzaju.

osiemnaste urodziny
18 urodziny Warszawa

Osiemnastka w XOXO Party


Dzięki licznym udogodnieniom, XOXO Party sprawdzi się zarówno dla osób z upodobaniem do tańca, jak i nieco bardziej spokojnych gości. Możliwość wybrania własnej muzyki jest tutaj kluczowa, przez co Twoja impreza będzie miała niezwykłą atmosferę.
Warto też zadbać o coś na ząb. Najlepsze firmy w kraju, z którymi współpracujemy, przygotują niezwykły catering na 18 urodziny. Możesz zarówno skorzystać ze sprawdzonych i uznanych połączeń smakowych, jeżeli jednak lubisz eksperymenty lub chcesz wybrać ulubione danie jubilata, nasi specjaliści przygotują wskazane przez Ciebie specjały.

Impreza z okazji 18 urodzin
lokal na 18 urodziny

Organizacja 18 urodzin w Warszawie


18 urodziny to wyjątkowe święto, które warto uczcić we właściwy sposób. Jako XOXO Party chcemy Ci w tym pomóc, dzięki czemu będziesz w stanie cieszyć się wraz z innymi gośćmi tą niezwykłą chwilą.
Doskonale dobrana muzyka na 18 urodziny, świetne jedzenie, przestronna sala na wyłączność oraz profesjonalna obsługa to tylko niektóre z zalet naszego klubu. Na uwagę zasługuje też dogodna lokalizacja w samym centrum Warszawy. Jesteśmy również otwarci na Twoje propozycje, byśmy wspólnie mogli zakończyć jeden rozdział życia i z pompą rozpocząć kolejny!

organizacja 18 urodzin
osiemnaste urodziny

XOXO Party to bezwąpienia idealne miejsce na zorganizowanie imprezy urodzinowej. 

Szczegółową ofertę znajdą Państwo pod linkiem: Oferta Okazjonalna

Oferta do pobrania w formacie pdf pod linkiem : Oferta Okazjonalna.pdf

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz Krygier

+ 48 798-186-964
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Napisz do nas

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write corect a phone number.

Please let us know your message.

Nieprawidłowe dane

Zaznacz zgody

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”