Organizacja imprez firmowych

Dobra impreza firmowa to przede wszystkim:

Poprawa komunikacji w zespole

Impreza firmowa daje możliwość pracownikom do oderwania się od codziennych zasad, regulaminów oraz poleceń od przełożonych. Spotkanie firmowe to przerwa od codziennych obowiązków i jest idealnym sposobem na ,,naładowanie baterii”. Idealna impreza firmowa, to możliwość lepszego poznania pracowników i sposób na znaczącą poprawę komunikacji w firmie.

Budowa zgranego zespołu

Prowadząc dużą firmę, zatrudnianych jest wiele osób. Każdy z pracowników ma indywidualne cele, cechy oraz potrzeby, do każdy ma inny charakter.  Przez takie różnice w każdej firmie dochodzi konfliktów pomiędzy pracownikami. Konflikty te nie ograniczają się jednie do konkretnych osób, ale wpływają na atmosferę w całej firmie. Lepiej jest zapobiegać konfliktom w pracy niż leczyć ich skutki. Dlatego warto jest organizować imprezy firmowe, które dadzą pracownikom możliwość lepszego poznania się. Dobra atmosfera w pracy wpływa na samopoczucie pracowników oraz ich efektywność. Organizacja imprez firmowych może załagodzić problemy, a wręcz wspomóc budowanie więzi między pracownikami.

Budowa przynależności

Pracodawca dbający o swoich pracowników i ich potrzeby jest bardziej szanowany. W obecnych czasach rynek pracy jest rynkiem pracownika, dlatego każdej firmie powinno zależeć na utrzymaniu zgranego i silnego zespołu. Impreza firmowa to najłatwiejszy sposób, aby zwiększyć przywiązanie podwładnych do firmy. Ludzie przywiązani do zespołu nie chcą zmieniać otoczenia, które im odpowiada.

Pozyskanie liderów

Organizacja imprez firmowych daje możliwość odkrycie liderów wśród pracowników. Odpowiednio dobrane atrakcje na imprezy dają możliwość znalezienia osób ze zdolnościami przywódczymi. Takie osoby najczęściej jako pierwsze podejmują postawione przed nimi zadania, motywują inne osoby do działania, oraz co jest najważniejsze pomagają pozostałym osobą. Takie osoby podobnie funkcjonują w prac co skutkuje dobrymi wynikami pracy. Najlepsze wyniki osiągają zespoły z dobrym liderem, który motywuje wszystkich do działania.

Możliwość wprowadzenia nowych pracowników

Wprowadzenie nowego pracownika do zgranego zespołu jest trudnym zadaniem. Nowy pracownik czuje się wyobcowany w nowym zespole. Imprezy firmowe to najlepszy sposób na wprowadzenie i zapoznanie nowych pracowników z pozostałymi osobami w firmie. Takie osoby znacznie szybciej budują przynależność do zespołu oraz pozytywne relacje z innymi osobami w pracy.

Zmniejszenie stresu

W wielu branżach pracownicy narażeni są na stres. Praca w ciągłym stresie wpływa na zdrowie pracowników co przekłada się na ich dyspozycyjność do pracy. Każdy pracodawca powinien dbać o swoich pracowników i starać się zmniejszyć poziom stresu w pracy. Organizacja imprez firmowych to idealny sposób na redukowanie ilości stresu w pracy. Dobra zabawa na imprezie firmowej to najlepszy sposób na oderwanie się od codziennych problemów i zadań. Impreza firmowa daje możliwość zmotywowania zespołu do dalszych działań.

Zmniejszenie dystansu

Imprezy firmowe to najlepsza okazja aby pracodawca lub osoba wyższego szczebla miała szansę pokazać się z innej strony i zmniejszyła dystans do swoich pracowników. Zmniejszenie dystansu na imprezie daje możliwość pracownikom poznania swojego przełożonego a to wpływa na efektywność pracy. Pracownicy chętniej wypełniają zadania od kogoś, kogo znają.

Dlaczego impreza firmowa w XOXO Party?

Organizacja imprez firmowych to nasz główny cel. Zorganizowaliśmy już setki imprez. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta.

Naszym klientom podczas imprez firmowych zawsze zapewniamy:

- Przestrzeń klubową o powierzchni 400mkw

- 12 Ekranów LCD,

- Projektor multimedialny 8m x 5m,

- Nagłośnienie,

- Mikrofony bezprzewodowe,

- Scenę,

- Oświetlenie klubowe i sceniczne,

- Vip Room,

- Ultra Vip Room - "Apartament"

- 3 Bary

- Catering 

- W pełni przygotowany zespół pracowników

-Najlepszy catering w Warszawie

-DJ w pełni przystosowujący się do gustów gości

 

Imprezy integracyjne dla firm to nasz chleb powszedni, zadzwoń lub napisz a przekonasz się, że nie pożałujesz!