poprawiny sala
sala na poprawiny

Gdzie zorganizować poprawiny? Tylko w XOXO Party!

 

Poprawiny są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, które stanowi kontynuację wesela z poprzedniego dnia. Ślub jest na tyle ważną uroczystością, że zasługuje na odpowiednie uczczenie. Przedstawiamy zatem XOXO Party – idealny pomysł na poprawiny Warszawa!

organizacja poprawin warszawa
poprawiny restauracja warszawa

Pomysł na poprawiny weselne w Warszawie

 

Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją swoich poprawin, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Możesz mieć pewność, że klub XOXO Party w Warszawie stanie na wysokości zadania, jakim jest Twoja uroczystość.
Zapewniamy szeroką ofertę gastronomiczną poprzez współpracę z najbardziej znanymi i szanowanymi firmami cateringowymi w Polsce. Będziesz mieć możliwość wybrania zarówno sprawdzonego menu, jak i przygotowania swojej własnej aranżacji.
Na całość naszej oferty składają się również:
•    sala na poprawiny, idealna do tańca i innych form zabawy,
•    możliwość zainstalowania licznych atrakcji (fotobudek, scenografii, dekoracji i innych elementów),
•    doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy, która znacznie ułatwia komunikację,
•    profesjonalna obsługa personelu.
Naszym celem jest zagwarantowanie Ci jak najlepszych warunków do zabawy. Z nami możesz mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane zgodnie z Twoim planem.

pomysł na poprawiny weselne
gdzie zorganizować poprawiny

Poprawiny restauracja Warszawa – trzy słowa, oznaczające XOXO Party!

 

Organizacja poprawin Warszawa to nasze drugie imię. Posiadamy idealne warunki do tego, by Twoja impreza stała na jak najwyższym poziomie. Jednym z naszych największych atutów jest idealna na poprawiny sala balowa. Jako klient masz możliwość, by wynająć ją na wyłączność. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie trzeba dzielić jej z innymi klientami i troszczyć się o związane z tym aspekty organizacyjne.

sala na poprawiny
sala na poprawiny warszawa

Sala na poprawiny  - Warszawa

Dobra sala na poprawiny Warszawa to jednak nie wszystko. Odpowiednia okolica, catering, muzyka czy inne atrakcje są w stanie wiele dodać zabawie, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i zrealizuj swoje marzenia!
Współpracujemy z agencjami, które są w stanie zainstalować wybrane przez Ciebie atrakcje i sprawić, że Twoje poprawiny w Warszawie okażą się jak ze snu. Już nie możemy się doczekać naszej wspólnej imprezy!

poprawiny restauracja warszawa
pomysł na poprawiny warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Please let us know your name.

Please let us know your email address.

Please write corect a phone number.

Please let us know your message.

Zaznacz zgody

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”