• Barman mnie naj*bał, manager najlepszy na świecie, nie pamiętam jak wróciłem do domu, sąsiedzi opowiadają że wszedłem do obcego domu i usnąłem w wannie. Dzieci mówią że kłóciłem się z żoną. Nie mam ani dzieci ani żony. Polecam, 10/10.
  • Pełen profesjonalizm. Idealne miejsce na 18te urodziny i nie tylko. Serdeczne podziękowania dla całej ekipy za wspaniałą atmosferę oraz pomoc w przygotowaniu. Wygląd klubu, nagłośnienie i oświetlenie na najwyższym poziomie. Gorąco polecam
  • Miałam imprezę 15 czerwca i jestem zachwycona. Czułam się jak księżniczka w tym ważnym dniu, magiczne i idealne miejsce na celebrowanie 18stych urodzin bądź innych okoliczności. Wraz z rodzicami chciałabym podziękować za wspaniałą obsługę oraz pomoc w przygotowaniu 18stych urodzin. Serdecznie dziękujemy za współpracę z przesympatycznym oraz bardzo serdecznym menagerem Panem Bartoszem i całą ekipą lokalu. Dziękujemy również za wspaniałą atmosferę w klubie XOXO, profesjonalne przygotowanie i miłą współpracę. W różnych zakątkach klubu były wyświetlane moje zdjęcia, które podesłałam Panu Bartoszowi. Wygląd klubu jest na najwyższym poziomie. Występował pełny profesjonalizm. Będziemy miło wspominać i gorąco polecać lokal! Chwilę w klubie są i będą niezapomniane!

Pozostaw swoją ocenę