• Impreza z okazji 18-tych urodzin. Miejsce zdecydowanie godne polecenia!!! Jesteśmy zachwyceni. Obsługa menadżerska na najwyższym poziomie. Personel uprzejmy i pomocny. Lokal przestronny, czysty, świetnie przygotowany do obsługi zarówno dużych jak mniejszych, bardziej kameralnych imprez (osobne loże, bary, toalety, wspólny parkiet). Dziękujemy za zapewnienie niezapomnianych wrażeń i cudownej atmosfery!!! Z przyjemnością tu wrócimy 😀
  • Fajny klub do wynajęcia. Byłem tam na KILKUNASTU wydarzeniach. Miła, dyskretna i profesjonalna ochrona oraz obsługa.
  • Zaufałam managerom i pierwszemu profesjonalnemu wrażeniu i się nie zawiodłam! Jako matka 18-latka który przeżył w XOXO najcudowniejszą imprezę urodzinową swoich marzeń :-) Jako klient czujesz się zaopiekowany od pierwszych rozmów do ostatniej minuty imprezy! Profesjonalne doradztwo i cierpliwość dla klienta, super DJ, ekspresowi i sympatyczni barmani a także przemiła cała obsługa! Impreza i lokal zrobiły wielkie wrażenie na naszych wszystkich gościach:-) Było gdzie swobodnie potańczyć, posiedzieć i pogadać, gdzie zjeść, gdzie popalić czy z antresoli popatrzeć na parkiet. Dziękujemy bardzo jeszcze raz Panu Damianowi - managerowi i obsłudze za wszystko i mam nadzieję do zobaczenia podczas innej naszej okazji do świętowania w lokalu na wyłączność:-)
  • Miałam imprezę 15 czerwca i jestem zachwycona. Czułam się jak księżniczka w tym ważnym dniu, magiczne i idealne miejsce na celebrowanie 18stych urodzin bądź innych okoliczności. Wraz z rodzicami chciałabym podziękować za wspaniałą obsługę oraz pomoc w przygotowaniu 18stych urodzin. Serdecznie dziękujemy za współpracę z przesympatycznym oraz bardzo serdecznym menagerem Panem Bartoszem i całą ekipą lokalu. Dziękujemy również za wspaniałą atmosferę w klubie XOXO, profesjonalne przygotowanie i miłą współpracę. W różnych zakątkach klubu były wyświetlane moje zdjęcia, które podesłałam Panu Bartoszowi. Wygląd klubu jest na najwyższym poziomie. Występował pełny profesjonalizm. Będziemy miło wspominać i gorąco polecać lokal! Chwilę w klubie są i będą niezapomniane!

Pozostaw swoją ocenę