• Zaufałam managerom i pierwszemu profesjonalnemu wrażeniu i się nie zawiodłam! Jako matka 18-latka który przeżył w XOXO najcudowniejszą imprezę urodzinową swoich marzeń :-) Jako klient czujesz się zaopiekowany od pierwszych rozmów do ostatniej minuty imprezy! Profesjonalne doradztwo i cierpliwość dla klienta, super DJ, ekspresowi i sympatyczni barmani a także przemiła cała obsługa! Impreza i lokal zrobiły wielkie wrażenie na naszych wszystkich gościach:-) Było gdzie swobodnie potańczyć, posiedzieć i pogadać, gdzie zjeść, gdzie popalić czy z antresoli popatrzeć na parkiet. Dziękujemy bardzo jeszcze raz Panu Damianowi - managerowi i obsłudze za wszystko i mam nadzieję do zobaczenia podczas innej naszej okazji do świętowania w lokalu na wyłączność:-)
  • Barman mnie naj*bał, manager najlepszy na świecie, nie pamiętam jak wróciłem do domu, sąsiedzi opowiadają że wszedłem do obcego domu i usnąłem w wannie. Dzieci mówią że kłóciłem się z żoną. Nie mam ani dzieci ani żony. Polecam, 10/10. EDIT: już mam żonę ale dzieci nadal nie posiadam. Klub nadal 10/10
  • Wspaniałe miejsce z mega profesjonalną obsługa eventów, polecam każdemu. 🖤
  • Miałam imprezę 15 czerwca i jestem zachwycona. Czułam się jak księżniczka w tym ważnym dniu, magiczne i idealne miejsce na celebrowanie 18stych urodzin bądź innych okoliczności. Wraz z rodzicami chciałabym podziękować za wspaniałą obsługę oraz pomoc w przygotowaniu 18stych urodzin. Serdecznie dziękujemy za współpracę z przesympatycznym oraz bardzo serdecznym menagerem Panem Bartoszem i całą ekipą lokalu. Dziękujemy również za wspaniałą atmosferę w klubie XOXO, profesjonalne przygotowanie i miłą współpracę. W różnych zakątkach klubu były wyświetlane moje zdjęcia, które podesłałam Panu Bartoszowi. Wygląd klubu jest na najwyższym poziomie. Występował pełny profesjonalizm. Będziemy miło wspominać i gorąco polecać lokal! Chwilę w klubie są i będą niezapomniane!

Pozostaw swoją ocenę