18 urodziny

Do przetłumaczenia

18 urodziny to przełomowe wydarzenie w życiu młodego człowieka. To symboliczna granica, oddzielająca dotychczasowe życie od dorosłości. Jej przekroczeniu powinna towarzyszyć doskonała zabawa i niezapomniana impreza. Klub XOXO Party to wymarzone miejsce na Waszą osiemnastkę!

Osiemnaste urodziny w Twoim stylu – tylko w XOXO Party

Lubisz nieskrępowaną zabawę, swobodną atmosferę, muzykę z bardzo dobrym nagłośnieniem oraz elegancko urządzone kluby? Chcesz aby goście długo wspominali Twoją osiemnastkę, chwaląc jedzenie, atrakcje i dobra zabawę, którą im zapewniłeś? Powierz nam jej organizację, a wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. XOXO Party to klub z duszą, istniejący na warszawskim rynku od wielu lat. Naszymi gośćmi są znane osobistości ze świata filmu, muzyki, sztuki i biznesu. Lokal wielokrotnie był doceniany i nagradzany za starannie zaprojektowane wnętrza, doskonałą, pełną swobody atmosferę, pierwszorzędne jedzenie i profesjonalizm obsługi. Są to wartości, nieustannie doceniane przez dotychczasowych i nowych klientów, na których budujemy swoją markę i filozofię dalszego istnienia. Chcielibyśmy, abyś dołączył do grona zadowolonych osób i powierzył nam organizację swojej „osiemnastki”.

XOXO Party – miejsce na Twoją imprezę urodzinową

W ramach urodzinowej osiemnastki zapewniamy:

  • profesjonalna oprawa muzyczna (DJ lub zespół, muzyka zgodna z oczekiwaniami),
  • nowoczesne efekty świetlne,
  • profesjonalną obsługę barmańską i kelnerską,
  • program artystyczny,
  • wyborne menu,
  • drink bar,
  • 100% bezpieczeństwo – profesjonalna ochrona.

Program każdej osiemnastki jest indywidualnie uzgadniany z każdym klientem. Jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie oczekiwania, gwarantując najwyższy poziom usług, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną pomoc koordynatora. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, potwierdzimy dostępność terminów oraz przygotujemy ofertę cenową. Zapraszamy do kontaktu! www.xoxoparty.pl