Imprezy 40+

Do przetłumaczenia

Dyskoteki dla dorosłych 40+

Lubisz się bawić i tańczyć w rytmie największych przebojów lat 70, 80 i 90? Cenisz sobie wyjątkową atmosferę, kameralne wnętrza i wysoki poziom bezpieczeństwa? Szukasz miejsca, w którym poczujesz się swobodnie i gdzie warto zabrać swoich przyjaciół i znajomych?

Jeśli tak, to klub XOXO Party przygotował dla Ciebie wyjątkową propozycję - dyskoteki dla osób 40+!

Kiedy i gdzie?

Klub XOXO Party w każdą niedzielę, w godzinach od 17 – 23 organizuje dyskoteki dla osób w wieku 40 plus. Klub znajduje się w Warszawie, przy ulicy Marii Konopnickiej 6, czyli w jednej z najpiękniejszych i najbardziej reprezentacyjnych dzielnic stolicy. Odwiedziny naszego klubu można połączyć z wcześniejszym niedzielnym obiadem lub potraktować jako okazję do miłego, towarzyskiego spotkania. Klub XOXO Party organizuje ponadto imprezy okolicznościowe, takie jak urodziny, imieniny, spotkania klasowe i towarzyskie, a także imprezy firmowe i pozostałe eventy.

Dlaczego warto bawić się w XOXO Party?

Dyskoteki 40+ to nasza wieloletnia tradycja, która spotkała się z dużym zainteresowaniem dotychczasowych i nowych gości. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób w wieku 40 plus, którzy bezskutecznie szukali miejsca, w którym mogą się dobrze bawić. Muzyka dopasowana do Państwa upodobań, profesjonalna obsługa barmańska i kelnerska, a także szansa poznania nowych, ciekawych osób! Tym właśnie charakteryzują się niedzielne potańcówki i imprezy taneczne w XOXO Party.

Atrakcje podczas dyskotek 40+

Dyskoteki 40 plus w XOXO Party, to nie tylko wyśmienita muzyka, ale również liczne atrakcje. Specjalnie dla naszych gości przygotowujemy rozmaite konkursy z nagrodami, a wśród nowych gości, zawsze losujemy butelkę dobrego szampana. To już tradycja w klubie XOXO Party! Goście do swojej dyspozycji mają znakomicie zaopatrzony bar z napojami zimnymi i ciepłymi, drinkami, a także świeżymi koktajlami, przygotowywanymi na bazie owoców sezonowych.

Dyskoteka dla Dorosłych – najważniejsze informacje

  • dyskoteki odbywają się w każdą niedzielę, w godzinach 17:00 do 23:00,
  • oprawa muzyczna i artystyczna: DJ Adriano oraz AS Dance,
  • muzyka lat 70, 80 i 90 XX wieku,
  • impreza dedykowana dla par, singli i grup,
  • możliwość telefonicznej rezerwacji stolików i loży pod nr 514-015-664.

 

Zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin Klubu XOXO Party. Gwarantujemy zabawę na wysokim poziomie i bardzo dobrą atmosferę. Tworzą ją przede wszystkim nasi Goście, którzy w naszym klubie uwalniają swoją energię, bawiąc się i tańcząc do późnej nocy.