Organizacja imprez integracyjnych

Organizacja imprez integracyjnych ma na celu pomóc pracownikom lepiej się poznać, polepszyć  komunikację w firmie, wzmocnić ich solidarność z firmą. Dobrze zintegrowani pracownicy sprawniej rozwiązują problemy, które wymagają zaangażowania całego zespołu.

Podczas różnego rodzaju imprez integracyjnych, wychodzimy poza miejsce zatrudnienia. Impreza integracyjna w klubie to okazja aby lepiej poznać kolegę z pracy. Na imprezach integracyjnych zaczynamy ze sobą rozmawiać, lepiej się poznajemy, okazuje się nas bardzo wiele, a w biurze nawet ze sobą nie rozmawialiśmy.

Integracja firmowa warszawa

Czy imprezy firmowe to dobra inwestycja?

Kilka lat temu nikt nie zastanawiał się, czy atmosfera w firmie ma jakiekolwiek znaczenie. Praca miała być miejscem, do którego idziemy, wykonujemy swoje zadania i wracamy do domu. Obecnie jednak w pracy spędzamy coraz więcej czasu. Badania psychologów, socjologów i ekonomistów wskazują, jak ważna jest atmosfera w firmie. Ma ona ogromny wpływ na samopoczucie pracowników. Dobra atmosfera przekłada się na podejście do powierzanych zadań. Impreza integracyjna pozwala wzmocnić więź i poczucie solidarności z firmą. Solidna więź z firmą motywuje pracowników do działania dzięki czemu bardziej przykładają się do codziennych obowiązków.

Najlepsze imprezy firmowe warszawa

Impreza integracayja a pracodawca

Imprezy integracyjne w klubie przy dobrej muzyce, pozwalają zrzucić biurowe sztywne maski i dobrze się bawić. Impreza firmowa pozwala pracownikom być sobą oraz daje możliwość innym członkom zespołu poznania się wzajemnie z innej perspektywy, dzięki czemu zaufanie w grupie wzrasta, a to procentuje w pracy.

Dzięki imprezom integracyjnym pracodawcy mają możliwość oceny swoich pracowników, poznać ich z innej strony niż z tej którą znają z pracy. Często przy takich imprezach można zauważyć osoby w których drzemie potencjał przyszłego lidera zespołu. Impreza firmowa może być początkiem przeorganizowania firmy, tak, aby jeszcze sprawniej i efektywniej funkcjonowała.

Impreza firmowa restauracja warszawa

Integracja? ale jak?

wybór imprez integracyjnych jest duży. Jeżeli jednak chcecie zafundować swoim pracownikom niezapomniane wspomnienia, to warto na firmy które się na tym znają. XOXO Party to kompleksowa organizacja imprez firmowych w Warszawie. Zapewnimy najlepszą rozrywkę dla Twoich pracowników.  Na podstawie Twoich oczekiwań, przygotujemy idealną imprezę integracyjną dla pracowników. Zorganizujemy catering, dodatkowe atrakcje i dopełnimy wszelkich formalności, oszczędzając Twój cenny czas.

Organizacja imprez firmowych to nasz główny cel. Zorganizowaliśmy już setki imprez. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami naszego klienta.

Naszym klientom podczas imprez firmowych zawsze zapewniamy:

- Przestrzeń klubową o powierzchni 400mkw

- 12 Ekranów LCD,

- Projektor multimedialny 8m x 5m,

- Nagłośnienie,

- Mikrofony bezprzewodowe,

- Scenę,

- Oświetlenie klubowe i sceniczne,

- Vip Room,

- Ultra Vip Room - "Apartament"

- 3 Bary

- W pełni przygotowany zespół pracowników

-Najlepszy catering w Warszawie

-DJ w pełni przystosowujący się do gustów gości

Imprezy firmowe w XOXO Party to dobra inwestycja, ponieważ dzięki nim otrzymujemy zintegrowany zespół, co procentuje przez długi czas. Stworzenie pracownikom Państwa firmy lepszej atmosfery w pracy, danie im możliwości do lepszego poznania, z pewnością zaowocuje bardziej zaangażowany, efektywniejszym zespołem a to przełoży się na sukces  firmy i podniesie jej pozycję na rynku. XOXO Party- Organizacja integracji Warszawa

Imprezy integracyjne dla firm to nasz chleb powszedni, zadzwoń lub napisz a przekonasz się, że nie pożałujesz!