WIGILIE FIRMOWE 

Panorama 360* - użyj myszki aby obracać widok

Wigilia firmowa to okazja, by spotkać się w gronie współpracowników w niecodziennej, magicznej atmosferze. Jest to, wieńczące rok uroczyste spotkanie wewnątrz organizacji. Wigilie firmowe stały się  już zwyczajem tak powszechnym, że mało kto zadaje jeszcze pytanie czy je organizować, a jedynym dylematem jest kwestia gdzie i kiedy. Jest to najważniejsze pytanie w ramach przygotowań.

Wigilie firmowe to już rytuał / tradycja, na którą czekają wszyscy pracownicy w firmie, możliwość zjedzenia uroczystej kolacji ze współpracownikami oraz swoboda rozmów. Świąteczne imprezy firmowe wzmacniają więź i poczucie solidarności z firmą.

Panorama 360* - użyj myszki aby obracać widok

W obecnych czasach składy zespołów nigdy nie są stałe. Relacja pracownik-firma, jak każda inna relacja, wymaga stałej pielęgnacji i troski, dlatego warto poświęcić odrobinę czasu, aby sprawić, by taka impreza była wyjątkowa.

Wigilia firmowa nie może być organizowana od niechcenia. Jeśli jako właściciel lub osoba zarządzająca nie masz czasu by się wszystkim zająć, powierz to zadanie nam lub agencji eventowej, która z chęcią zajmie się organizacją takiego wydarzenia.

W naszym klubie zawsze troszczymy się o wspaniałą oprawę imprez świątecznych. Ubieramy piękne, żywe choinki, dbamy o dekoracje tak aby każdy gość poczuł świąteczny klimat.

XOXO Party to przestrzeń dla nawet 350os. W ramach wigilii firmowych zapewniamy: scenę, mikrofony, nagłośnienie, oświetlenie klubowe, DJ-a,

Organizacja wigilii firmowych

 

Wigilia firmowa to:

Budowa zespołu - Szansa na zbudowanie zespołu i dobrych relacji  w nim. Podczas imprez firmowych pracownicy mogą o wiele lepiej się poznać, co przekłada się na lepszą komunikację w zespole.

Sposób na podziękowanie - warto doceniać wysiłki pracowników, którzy przez cały rok ciężko pracują. Wigilia firmowa to najlepszy sposób na wyrażenie wdzięczności.

Motywowanie pracowników - wspólne spotkanie w przyjaznej i luźnej atmosferze, docenienie pracowników, wspólną zabawą jest świetną motywacją do kolejnego roku ciężkiej pracy.

Podsumowanie roku - wigilia firmowa to najczęściej ostatnie spotkanie firmowe w danym roku kalendarzowym, to najlepsza chwila na podsumowanie mijającego roku.

Panorama 360* - użyj myszki aby obracać widok

Zasłużona chwila relaksu - zmiana otoczenia ma pozytywny wpływ na wszystkich pracowników firmy, to chwila dzięki której pracownicy mogą ,,podładować baterię” na kolejny rok.

Szczere opinie - Podczas wigilijnego spotkania o wiele łatwiej jest się otworzyć, znacznie łatwiej jest również poruszyć trudne tematy w świątecznej atmosferze. Poruszanie takich tematów może przełożyć się na poprawienie atmosfery w kolejnym roku. 

Dobra zabawa - organizacja spotkania / imprezy firmowej mówi dużo o pracodawcy, jakim  jest szefem i liderem.

Wigilia firmowa to pozytywny sygnał – dobrzy pracownicy są jak rodzina. Imprezy świąteczne to pozytywny sygnał dla pracowników aby poczuli się docenieni.

Imprezy świąteczne Warszawa

Organizacja wigilii firmowej 

Organizacja firmowych spotkań wigilijnych to tylko wbrew pozorom proste zadanie. Przy organizacji takich eventów należy zadbać o wiele szczegółów. Jeśli oczekują Państwo gotowych rozwiązań to Klub XOXO Party jest w stanie je dostarczyć.

Termin Imprezy - Przy organizowaniu wigilii firmowych należy pamiętać o rosnącym zainteresowaniu takimi imprezami. Im wcześniej zdecydują się Państwo na organizację takiej imprezy, tym łatwiej będzie z wybraniem dogodnego

Imprezy Wigilijne to najlepsza okazja do podsumowania roku oraz integracji pracowników każdego szczebla. Eventy firmowe to doskonałe chwile na dalsze motywowanie pracowników. W klubie XOXO mają Państwo do dyspozycji poza parkietem tanecznym scenę, mikrofony bezprzewodowe oraz projektor 8m x 5m.

Panorama 360* - użyj myszki aby obracać widok

Restauracja wigilia firmowa.

Wigilie firmowe nie muszą być sztywnymi spotkaniami -standing party. W tym celu warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach. Podczas imprez wigilijnych klienci najczęściej decydują się na takie atrakcje jak fotobudka, zespół muzyczny, pokazy tańca, pokazy akrobatyczne, fire show, stand-up, mapping, hologramy, rzeźby lodowe, pokazy barmańskie, tworzenie personalizowanych słodyczy i wiele innych.

Dekoracja świąteczna

Warto również pamiętać o dekoracjach świątecznych, nadających klimat miejscu. W klubie XOXO Party od samego wejścia do lokalu poczują Państwo klimat świąt.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, to zapraszamy do kontaktu.

Opłatek w pracy