Atrakcje na imprezy firmowe w Warszawie - Klub XOXO Party

Imprezy firmowe to idealna okazja do integracji zespołu oraz podsumowania dotychczasowych osiągnięć. Jednak, aby impreza była na odpowiednim poziomie, warto zainwestować w atrakcje, które będą dodatkową motywacją dla pracowników. Jeśli szukasz klubu, który oferuje atrakcje na imprezy firmowe w Warszawie, to koniecznie odwiedź XOXO Party!

Atrakcje na imprezy firmowe
Atrakcje na imprezy firmowe

Sala eventowa w Warszawie

XOXO Party to klub i przestrzeń eventowa, która pozwoli Ci zorganizować niezapomnianą imprezę firmową w Warszawie. Nasza sala eventowa to przestronne, klimatyzowane pomieszczenie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Nasze pomieszczenie ma powierzchnię 400m² i pomieści do 300 osób. W naszej sali eventowej w Warszawie znajdują się różnorodne atrakcje, które dostępne są dla naszych klientów, takie jak:

  1. Wirtualna rzeczywistość - urządzenia VR to doskonała atrakcja, która pozwala na ciekawą rozrywkę. W naszym klubie możesz wypróbować urządzenia VR, które pozwalają na wcielenie się w różne role i światy.

  2. Karaoke - lubisz śpiewać? W naszym klubie możesz skorzystać z karaoke i zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed całą ekipą.

  3. Flair Bartending - profesjonalny barman wyczaruje dla Was drinki i zaprezentuje swoje umiejętności w tzw. flair bartendingu, czyli pokazywaniu sztuczek z butelkami.

Atrakcje na imprezy firmowe
Atrakcje na imprezy firmowe

Organizacja imprez firmowych w Warszawie

W klubie XOXO Party dbamy o to, aby każda impreza była zorganizowana na najwyższym poziomie. Nasza obsługa eventowa pomoże Ci w przygotowaniu wydarzenia i doradzi w wyborze atrakcji. Współpracujemy z najlepszymi catererami, co pozwala na przygotowanie wysokiej jakości dań, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Atrakcje na imprezy firmowe
Atrakcje na imprezy firmowe

Dodatkowo, w naszej ofercie znajduje się możliwość wynajęcia DJ-a, który zagra muzykę dopasowaną do preferencji naszych klientów. Najczęściej na imprezach firmowych grana jest muzyka z lat 80, 90 i współczesna, ale nasz DJ dostosuje się do indywidualnych potrzeb i gatunków muzycznych.

Atrakcje na imprezy firmowe
Atrakcje na imprezy firmowe

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”

Atrakcje na imprezy firmowe
Atrakcje na imprezy firmowe