Imprezy firmowe

Organizacja imprez firmowych 

Imprezy firmowe są ważnym elementem prowadzenia biznesu i budowania marki. Jest to również narzędzie do budowania dobrych relacji z klientami oraz umacniania lojalności pracowników. Dobrze zorganizowana impreza, na długo może zapisać się w życiu firmy, będąc jednym z najbardziej wyczekiwanych dat w kalendarzu. Klub XOXO Party z przyjemnością pomoże stworzyć taką imprezę, zapewniając swoje kameralne wnętrza, profesjonalną obsługę, doskonałe jedzenie i wiele innych udogodnień.

Bankiety Warszawa

Organizacja imprez firmowych warszawa

Dlaczego warto zorganizować imprezy firmowe w Klubie XOXO Party?

Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do organizacji tego typu imprez. Znajdujemy się w samym centrum warszawy. Do dyspozycji klientów oddajemy elegancką salę, 2 zapewniające prywatność VIP Room'y, a także część klubową z parkietem do tańczenia. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy firmowe dla kilkunastu, kilkudziesięciu, a nawet kilkuset osób. Organizowane przez nas imprezy firmowe, mogą być połączone ze szkoleniami, prezentacjami, konferencjami, etc – w tym celu udostępniamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający, mikrofony, projektory, ekrany LCD oraz wi-fi.

XOXO Party - Organizacja imprez firmowych Warszawa

Integracja firmowa warszawa

Impreza firmowa zgodna z oczekiwaniami klienta

XOXO Party to lokal, w którym dobrze rozumiemy potrzeby klientów. Wychodzimy im naprzeciw, zapewniając bardzo dobrze wyszkolony personel gastronomiczny i menadżerski. Zadbamy o to, aby każda impreza była zgodna z oczekiwaniami klienta – zarówno pod względem przebiegu, menu i zaplecza technicznego. Naszym gościom oferujemy szeroki wybór terminów, konkurencyjne ceny i liczne atrakcje, mogące wzbogacić całe wydarzenie.

XOXO Party organizuje imprezy firmowe w Warszawie w środku tygodnia oraz weekendy, dla dowolnej liczby osób, posiadamy własną restaurację, która przygotowuje dla nas catering i jesteśmy wstanie dostosować menu pod potrzeby klienta, udostępniamy nowoczesne zaplecze technologiczne, zapewniamy dodatkowe atrakcje artystyczne.

Zapraszamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów imprezy firmowej, potwierdzenia dat i przygotowania wstępnej oferty cenowej.

XOXO Party- Organizacja integracji Warszawa

Organizacja imprez firmowych warszawa

Naszym klientom podczas imprez udostępniamy:

- 12 Ekranów LCD
- Projektor 8m x 5m
- Nagłośnienie
- Mikser 32 kanały cyfrowy
- Mikrofony bezprzewodowe
- Oświetlenie klubowe
- Vip Room
- Ultra Vip Room - "Apartament"

XOXO Party - Eventy firmowe Warszawa

Wigilie firmowe warszawa

XOXO Party to:

Organizacja imprez firmowych,

Organizacja wigilii firmowych,

Organizacja bankietów,

Organizacja urodzin,

Organizacja osiemnastek,

Imprezy integracyjne,

Imprezy noworoczne,

Imprezy wielkanocne,

Dyskoteki dla dorosłych warszawa,

I wiele innych..