poprawiny sala
sala na poprawiny

Gdzie zorganizować poprawiny? Tylko w XOXO Party!

 

Poprawiny są jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem, które stanowi kontynuację wesela z poprzedniego dnia. Ślub jest na tyle ważną uroczystością, że zasługuje na odpowiednie uczczenie. Przedstawiamy zatem XOXO Party – idealny pomysł na poprawiny Warszawa!

organizacja poprawin warszawa
poprawiny restauracja warszawa

Pomysł na poprawiny weselne w Warszawie

 

Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją swoich poprawin, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Możesz mieć pewność, że klub XOXO Party w Warszawie stanie na wysokości zadania, jakim jest Twoja uroczystość.
Zapewniamy szeroką ofertę gastronomiczną poprzez współpracę z najbardziej znanymi i szanowanymi firmami cateringowymi w Polsce. Będziesz mieć możliwość wybrania zarówno sprawdzonego menu, jak i przygotowania swojej własnej aranżacji.
Na całość naszej oferty składają się również:
•    sala na poprawiny, idealna do tańca i innych form zabawy,
•    możliwość zainstalowania licznych atrakcji (fotobudek, scenografii, dekoracji i innych elementów),
•    doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy, która znacznie ułatwia komunikację,
•    profesjonalna obsługa personelu.
Naszym celem jest zagwarantowanie Ci jak najlepszych warunków do zabawy. Z nami możesz mieć pewność, że wszystko zostanie przygotowane zgodnie z Twoim planem.

pomysł na poprawiny weselne
gdzie zorganizować poprawiny

Poprawiny restauracja Warszawa – trzy słowa, oznaczające XOXO Party!

 

Organizacja poprawin Warszawa to nasze drugie imię. Posiadamy idealne warunki do tego, by Twoja impreza stała na jak najwyższym poziomie. Jednym z naszych największych atutów jest idealna na poprawiny sala balowa. Jako klient masz możliwość, by wynająć ją na wyłączność. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będzie trzeba dzielić jej z innymi klientami i troszczyć się o związane z tym aspekty organizacyjne.

sala na poprawiny
sala na poprawiny warszawa

Sala na poprawiny  - Warszawa

Dobra sala na poprawiny Warszawa to jednak nie wszystko. Odpowiednia okolica, catering, muzyka czy inne atrakcje są w stanie wiele dodać zabawie, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i zrealizuj swoje marzenia!
Współpracujemy z agencjami, które są w stanie zainstalować wybrane przez Ciebie atrakcje i sprawić, że Twoje poprawiny w Warszawie okażą się jak ze snu. Już nie możemy się doczekać naszej wspólnej imprezy!

poprawiny restauracja warszawa
pomysł na poprawiny warszawa

Imprezy Firmowe i Okazjonalne

Bartosz 

+ 48 798-186-964
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak trafić do nas?

Marii Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

 

Napisz do nas

Proszę wpisać imię

Proszę wpisać prawidłowy adres email.

Proszę podać poprawny numer telefonu

Proszę wpisać wiadomość

Zaznacz zgody

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

Musisz wyrazić zgodę aby wysłać wiadomość.

„Administratorem danych osobowych jest K.M.K. Prestige 2 sp. z o.o. sp. k-a. z siedzibą w Piasecznie, ul. Pawia 7 lok. 96, 05-500 Piaseczno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, podanie danych ma charakter dobrowolny.”