Imprezy okazjonalne

Obchodom ważnych dat najczęściej towarzyszą imprezy okazjonalne. To doskonała okazja i sposób upamiętnienia istotnego wydarzenia, a także sposobność do spotkania się w gronie ważnych i bliskich osób. Co stanowi o sukcesie udanej imprezy okazjonalnej? Jej profesjonalne przygotowanie oraz miejsce, w którym się odbędzie. Klub XOXO Party staje na wysokości zadania i zapewnia obie rzeczy. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w organizacji imprez urodzinowych, imieninowych, jubileuszy i innych ważnych rocznic. Każdego roku organizujemy dziesiątki takich przyjęć, co jest dowodem naszego profesjonalizmu i zaufania, którym darzą nas goście. Nasz oryginalny wystrój, zaangażowanie personelu i unikalna atmosfera, czyni XOXO Party najlepszym miejscem na Państwa imprezę.

Impreza okolicznościowa w Klubie XOXO Party to dobra decyzja!

W ramach organizowanej imprezy okazjonalnej, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Doskonale wiemy, że Państwa impreza powinna być wyjątkowa, na wysokim poziomie i ze znakomitą oprawą. Zadbamy o to w każdym celu. Gwarantujemy indywidualnie opracowane menu, profesjonalną obsługę kelnerską (znającą języki obce), nienaganne maniery, a także dostosowaną do Państwa życzeń muzykę. Oferujemy możliwość zorganizowania obiadu połączonego z deserem, jak również dłuższej, całonocnej imprezy z zabawą taneczną. Nasz sala taneczna znakomicie się do tego nadaje!

XOXO Party to świetne miejsce na:

  • imprezy urodzinowe,
  • obchody imienin,
  • jubileusze działalności zawodowej i artystycznej,
  • spotkania rodzinne,
  • chrzty, komunie, obiady zaręczynowe,
  • spotkania klasowe,
  • wiele innych okazji z życia rodzinnego, zawodowego i prywatnego.

 

Jeżeli chcą Państwo zorganizować imprezę okolicznościową, która otrzyma elegancką oprawę, będzie jej towarzyszyć pyszne jedzenie i niesamowita muzyka, jesteśmy do pełnej dyspozycji. Jeśli ma to być pierwsza taka impreza, nasz koordynator chętnie doradzi i udzieli niezbędnych informacji, bardzo pomocnych dla osiągnięcia oczekiwanego efektu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w celu uzgodnienia dalszych szczegółów.

Klub wyposażony jest w:

- 12 Ekranów LCD
- Projektor 8m x 5m
- Nagłośnienie
- Mikser 32 kanały cyfrowy
- Mikrofony bezprzewodowe
- Oświetlenie klubowe
- Vip Room
- Ultra Vip Room - "Apartament"

 

Szczegółową ofertę znajdą Państwo pod linkiem: Oferta Okazjonalna

Oferta do pobrania w formacie pdf pod linkiem : Oferta Okazjonalna.pdf

 

 

XOXO Party to:

Organizacja imprez firmowych,

Organizacja wigilii firmowych,

Organizacja bankietów,

Organizacja urodzin,

Organizacja osiemnastek,

Imprezy integracyjne,

Imprezy noworoczne,

Imprezy wielkanocne,

Dyskoteki dla dorosłych warszawa,

I wiele innych..